Другому сезону серіалу "Секс, Інста і ЗНО" бути: в 1+1 оголосили про страт робіт

Серіал СІЗ* буде доступний до перегляду на платформах Київстар ТБ та 1+1 video.

Група 1+1 media розпочинає роботу над продовженням "Секс, Інста і ЗНО" – першого в Україні серіалу, створеного виключно для VOD-платформи. Як і в першому сезоні, події розгортатимуться навколо представників покоління Z – їхніх стосунків, проблем, викликів, самоідентифікації та, звісно, іспитів й ЗНО.

Наразі 1+1 Digital Studios – підрозділ 1+1 Production, що займається виробництвом контенту для VOD-платформ, працює над сценарієм другого сезону СІЗ, проводить фокус-групи та зустрічі з фанатами. У компанії повідомляють, що такий підхід дозволить "оголити" ще більше проблем та важливих меседжів, які стосуються підлітків, а тісна взаємодія з прихильниками серіалу допоможе зробити сюжет ще захопливішим.

"Серіал "Секс, Інста і ЗНО" – це наш великий експеримент, який точно вдався. Це перший крок назустріч новій індустрії в Україні, який свідчить, що продукти, створені виключно для стримінгових платформ, можуть бути затребуваними. Перший сезон проєкту був успішним не лише в художньому плані, що підтверджують, приміром, номінації на "Дзиґу", запрошення на різноманітні галузеві фестивалі, в тому числі міжнародні, а й у фінансовому, що є стратегічно важливим для 1+1 media як для бізнесу. Нині ми дистрибютуємо СІЗ як готовий продукт і як формат на різні території та континенти. Це надихає та драйвить ринок", – прокоментувала Ірина Никончук, шоуранерка серіалу та керівниця 1+1 Digital Studios.

Нагадаємо, перший сезон серіалу "Секс, Інста і ЗНО", створеного ексклюзивно для платформи 1+1 video, чесно, без цензури і шаблонів показує, чим насправді живе покоління Z. 12-серійна teen-dramedy розповідає про життя вінницьких школярів, які дорослішають в українських реаліях – закохуються, дружать і ворогують, переживають перші труднощі, шукають спільну мову з батьками – і з собою. І паралельно з цим готуються до ЗНО.

Над створенням першого сезону серіалу працювала шоуранер проєкту Ірина Никончук та команда 1+1 Digital Studios разом з режисером Антоніо Лукічем та сценаристами Євгенією Бабенко і Павлом Остріковим.

Реклама

Основний каст – це нове акторське покоління українського кіно. Головні ролі в серіалі зіграли студенти перших курсів КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого та КНУКіМ, над підбором яких працювала кастинг-директор Алла Самойленко.

На екрані також з’являлися відомі актори − Ірма Вітовська, Наталія Васько, Ірина Веренич-Островська, Ольга Сафронова та Євгеній Бушмакін.

Вперше в українській кіноіндустрії для музичного оформлення серіалу було задіяно музичного супервайзера, яким став Сергій Вовк, співзасновник лейблу Thousand Kisses Place. Головний трек для "Секс, Інста і ЗНО" − пісню "ZNO" − створив гурт "Вагоновожатые".

Розкриваючи тематику підліткових проблем та проводячи фокус-групи на етапі розробки сценарію, для достовірності сцен, команда серіалу заручилась допомогою професійних психологів та сексологів: Ольги Протасової та Юлії Ярмоленко.

viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Викиньте їх прямо зараз: які речі не можна тримати на кухніВикиньте їх прямо зараз: які речі не можна тримати на кухні Наступниця Кабаєвої: в Японії вирахували нову коханку ПутінаНаступниця Кабаєвої: в Японії вирахували нову коханку Путіна На Закарпатті медики замість щеплення зливають вакцину в каналізацію - ЗМІНа Закарпатті медики замість щеплення зливають вакцину в каналізацію - ЗМІ Путін нервує через Північний потік-2, його шантаж не працює - ВітренкоПутін нервує через Північний потік-2, його шантаж не працює - Вітренко У світі поширюється нова, більш заразна, форма коронавірусуУ світі поширюється нова, більш заразна, форма коронавірусу

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти