Вихід Росії з карантину: у Путіна назвали терміни

Вже 6 травня президент РФ Володимир Путін проведе нараду, в рамках якої буде обговорюватися питання пом'якшення карантину.

Путін
Путін збирається закруглювати карантинні заходи / Reuters

Російський президент Володимир Путін 28 квітня доручив до 5 травня всім міністерствам, а також Роспотребнадзору та робочій групі щодо коронавірусу підготувати алгоритм дій, спрямованих на реалізацію курсу щодо поступового виходу Росії з карантину. Реалізація виробленої стратегії повинна початися з 12 травня.

За словами прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова, робоча нарада відбудеться в середу, 6 травня.

"На 6 травня у президента запланована нарада з питань реалізації раніше прийнятих рішень, де також будуть заслухані рекомендації", - сказав Пєсков.

Тим часом глава Роспотребнадзора Анна Попова зробила заяву, згідно з якої Росія планує поступово прибирати обмеження, які були введені в зв'язку зі спалахом коронавірусної інфекції на території держави. Втім, деякі обмеження залишаться до того часу, поки не з'являться ліки від COVID-19.

Нагадаємо, станом на 4 травня на території Росії зафіксовано 145 268 випадків зараження коронавірусом. За останню добу китайський вірус виявили у 10 581 людини.

На думку соціолога Ігоря Эйдмана, російські власті приховують реальну картину захворювання коронавіруса в Росії.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти