"Путін дуже сильно хворий": колишній розвідник розповів про вкиди

Інформаційні вкиди можуть використовувати проти президента, вважає його однокурсник.

Швець вважає, що через інформаційні вкиди Володимира Путіна можуть оголосити нездатним виконувати свої функції – Путін хворий
Через інформаційні вкиди Володимира Путіна можуть оголосити нездатним виконувати свої функції, вважає Юрій Швець / Reuters

У російський інформаційний простір вкидається інформація про те, що президент РФ Володимир Путін дуже сильно захворів, і вкидів достатньо для того, щоб оголосити його нездатним виконувати свої функції у майбутньому.

На голову РФ можуть бути повалені всі проблеми, які накопичилися, розповів колишній радянський розвідник, однокурсник Путіна по інституту КДБ Юрій Швець в інтерв'ю журналістці Олесі Бацман.

За словами співрозмовника, Путін – найкращий цап-відбувайло, якого зараз можна знайти в Росії.

"...ті витоки, які... вкидаються у російський інформаційний простір про те, що дуже сильно він (Путін – Ред.) захворів, скоро він нас покине... – всі вони достатні для того, щоб оголосити його нездатним виконувати подальші функції, і все", – вважає екс-розвідник.

Раніше Юрій Швець говорив, що Володимира Путіна можуть прибрати від влади у Росії кількома способами. Колишній розвідник сказав, що у президента можливе щось типу інфаркту.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти