Анонімний Бенксі представив роботу, створену в самоізоляції

Черговим арт-об'єктом стала ванна кімната.

Відомий британський вуличний художник Бенксі показав створену на тему самоізоляції в період пандемії коронавіруса арт-композицію, яка вийшла за традиційні рамки, оскільки не була зроблена на вулиці.

Свою творчість художник продемонстрував в Instagram.

"Дружина ненавидить, коли я працюю з дому", – написав художник.

Героями роботи стали щури-хулігани, вони влаштували безлад у ванній кімнаті. Їх художник зобразив на стінах і сантехніці. Одні розгойдують дзеркало, інші носяться по полицях, розкочують всюди дефіцитний туалетний папір, а один персонаж стоїть біля унітазу і залишає на ньому моторошні патьоки. У відображенні дзеркала зображений щур, який рахує "проведені" в самоізоляції дні.

Відомо, що Бенксі вважає щурів своїм талісманом. Однак ніхто не знає, де живе загадковий художник, тому ніхто не знає, чи його квартира стала арт-об'єктом.

Багато користувачів написали в коментарях, що художник в точності відобразив те, як виглядає їх ванна кімната під час карантину.

Нагадаємо, одіозний анонімний вуличний художник Бенксі представив до різдвяних свят нову інсталяцію з діркою від снаряда.

Раніше на аукціоні sotheby's за 1 мільйон фунтів продали картину Бенксі Дівчинка з кулькою, яка самознищилась після оголошення ведучого аукціону про продаж.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти