Німецькі ЗМІ розповіли про новий "капкан" для Північного потоку-2

За даними німецьких журналістів, будівельників газопроводу Північного потоку-2 очікують нові перешкоди

Північний потік-2
Будівництво Північного потоку-2 в черговий раз під загрозою / Reuters

Авторитетне німецьке видання Handelsblatt опублікувало матеріал, присвячений проблемам з будівництвом російського газопроводу Північний потік-2.
На думку журналістів, проекту російської корпорації Газпром доведеться ще неодноразово "схоплюватися" з численними недоброзичливцями.

Наприклад, кілька тижнів залишилося до того, як єврочиновники винесуть нове рішення по Північному потоку-2 - стосовно того, чи російський газопровід буде звільнений від правил Євросоюзу.

Проблема полягає у тому, що якщо рішення буде позитивним, то тоді компанія-оператор Північного потоку-2 повинна буде надати до нього доступ і третім сторонам, а плата за використання інфраструктурного об'єкта перейде під контроль регулювального німецького відомства.

Більше того, у такому випадку Газпром не зможе бути одночасно і постачальником газу, і оператором - через дочірні структури.

До речі, останні кілька тижнів в район будівництва Північного потоку-2 спрямовується російське судно Академік Черський - яке здатне закінчити проект.
Нагадаємо, раніше експерт-політолог Андреас Умланд з Інституту євроатлантичного співробітництва у деталях розповів, чи викличе запуск Північного потоку-2 новий виток війни в Україні.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти