Україну назвали годувальницею 150 мільйонів населення Землі

Чиновники вважають, що країна здатна подвоїти експорт продовольства.
пшениця, борошно
Україну назвали годувальницею мільйонів жителів світу / mugan-kz.all.biz

У всьому світі близько 150 мільйонів людей харчуються виключно завдяки поставкам продовольчої продукції з України. Такі факти і цифри озвучив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький.

"Ми підраховували – і це було підтверджено джерелами міжнародних розрахунків, – що Україна годує 150 млн населення, при власному населенні трохи більше 40 млн. можливість збільшити цю цифру вдвічі – це реально досяжно", - цитує чиновника Укрінформ.

За словами Висоцького, в перспективі Україна може істотно допомогти у вирішенні проблеми подолання голоду в світі, проте необхідно інтегрувати в міжнародні ланцюги поставок. Також, зазначив чиновник, важливі інвестиції та модернізація виробництва для застосування новітніх технологій.

"Але для цього нашій країні потрібна інтеграція світових технологій у виробництво, залучення інвестицій, адже, наприклад, зрошення потребує суттєвого фінансування. А найважливіше, Україні необхідна інтеграція в міжнародні ланцюги поставок, - підсумував Висоцький.

читайте такожВід продуктів до бензину: українців приголомшать нові ціни-експертиЧиновник додав, що ситуація з пандемією коронавірусу продемонструвала необхідність виникнення нових постачальників на міжнародному ринку.

"Так склалося, що без активної міжнародної торгівлі неможливо забезпечити фізично продовольством все наше багатомільярдне населення", - підкреслив міністр.

Продукти харчування

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти