Порошенко потрапив у скандал: запропонував гроші військових спрямувати на ремонт велосипедних доріжок - політолог

23 квітня 2024, 19:35
801
Порошенко потрапив у скандал: запропонував гроші військових спрямувати на ремонт велосипедних доріжок - політолог
Українські новини

Народний депутат Петро Порошенко подав законопроєкт, яким передбачається повернення в розпорядження місцевих депутатів частки податку на доходи фізичних осіб, що фактично означає вилучення цих коштів у Збройних Сил України. Під час війни гроші будуть витрачатися не на ЗСУ, а на ремонт стадіонів та велосипедних доріжок, - повідомив експерт Валентин Гладких.

"Сьогодні кошти від ПДФО витрачаються на потреби сил оборони. А їх передача від ЗСУ назад місцевим депутатам жодним чином не буде сприяти вирішенню мілітарних завдань, і тим більше, жодним чином не буде сприяти поліпшенню матеріально-технічної бази для українських військовослужбовців. Втім, Петро Олексійович, звісно, про це не говорить. Натомість він продовжує займатися відвертими спекуляціями і маніпуляціями, що в принципі і не дивно", – сказав Гладких.

На його думку, спроби Порошенка повернути кошти ПДФО на місця пов’язані з бажанням місцевих депутатів повернутися до освоєння даних коштів.

відео дня

"Я схильний думати що таке затяте бажання повернути доволі значні кошти до місцевих бюджетів пов'язане з тим, що ці кошти з місцевих бюджетів

місцеві депутати можуть освоїть за рахунок своїх суб'єктів господарювання, які власне і будуть займатися ремонтом стадіонів, велодоріжок і парків ", - наголошує Гладких.

Експерт зазначає, що рішення про перенаправлення більшої частки ПДФО із місцевих до центрального бюджету було прийнято Верховною Радою раніше через те, що українські військові потребували дронів, зброю і амуніцію. Натомість, міські і селищні ради витрачали кошти на стадіони, парки та велодоріжки.

Як повідомлялося раніше, обидва сини Порошенка призовного віку виїхали з України за кордон незадовго до війни і так і не повернулися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти