Заступником голови МЗС вперше призначена представник кримськотатарського народу

18 травня 2020, 20:32
152
Посаду у відомстві отримала Еміне Джапарова.
Еміне Джепарова
Еміне Джапарова буде першим представником кримських татар в МЗС / Фото: Emine Dzheppar/Facebook

Колишній перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова 18 травня призначена першим заступником міністра закордонних справ України.

Як повідомляє прес-служба глави держави, президент Володимир Зеленський заявив, що "представники кримськотатарського народу повинні бути представлені на найвищому дипломатичному рівні".

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що процедура призначення ще не завершена. Проте вже відомо, що в разі призначення на посаду Джапарова буде займатися не тільки темою Криму, але і публічною дипломатією.

відео дня

"Перший заступник міністра - це особлива посада в системі. Там багато простору для дій і багато відповідальності за результат. У її портфоліо буде не тільки Крим. Ще буде публічна дипломатія. І ще багато чого важливого. Але про це вже після призначення", - написав міністр.

За словами Кулеби, таке призначення є прецедентом.

"Еміне буде першою представницею кримськотатарського народу в керівництві української дипломатії", - підкреслив міністр.

Як відомо, з жовтня 2015 року по квітень 2016 року Джапарова була радником міністра інформаційної політики з питань інформаційної політики щодо Криму. 20 квітня 2016 року була призначена першим заступником міністра інформаційної політики України Юрія Стеця.

Нагадаємо, в МЗС уточнили, що громадяни іноземних держав, які скористалися послугами українок-сурогатних матерів, можуть забрати новонароджених дітей з України ‒ з неухильним дотриманням встановлених Кабміном правил.

Раніше в Україні спалахнув скандал після того, як стало відомо, в Києві в готелі Венеція виявилися 46 немовлят. Їх народили українські жінки-сурогатні матері для іноземців. Однак, оскільки кордони закриті через коронавирусной пандемії, немовлят не можуть забрати з України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти