Розкрили схему, як українців дурять за кордоном в готелях

Виявляється, не всі українські туристи знають про свої права в готелях, і працівники цим користуються.

Тетяна Сорокоус
Тетяна Сорокоус / Прес-служба

Найчастіше українці обирають для відпочинку сонячний Єгипет, який приваблює ціною та all inclusive. Та на жаль, тамтешні жителі придумують різні схеми та махінації, щоб витягнути з туристів більше грошей. До запровадження карантину журналістка проекту Таємний агент, що показує Новий канал, Тетяна Сорокоуст полетіла у Шарм-еш-Шейх, щоб перевірити сервіс у п’ятизірковому готелі.

Обмани почалися ще з туристичного агентства.

"У туристичному агентстві мене не попередили, що від готелю до моря йти більше 15 хвилин. Отож доведеться додатково платити за користування електрокаром. Це аж ніяк не входило у мої плани", – каже агентка..

Журналістка зізнається, що після такої неочікуваної новини сподівалась відпочити у комфортному номері. Та не так склалось, як гадалося.

"Я відчинила двері у бруднющий номер. Душова кабіна була вся у плісняві, а по стінах лазили мурахи. Уся сантехніка була іржава. Дзеркало біля рукомийника – розбите. На підлозі було багато волосся. Ручка дверей на балкон – зламана. От таких тут п’ять зірок", – розповіла шокована Тетяна.

Агентка не бажала залишатись в таких умовах. Дівчина зателефонувала на рецепцію та попросила, щоб їй замінили номер. Тут почалися нові складнощі і спроби обману.

"Така послуга виявилась платною. Уявляєте, адміністратор хотів 20$ за день перебування в кращій кімнаті", – каже Тетяна.

Журналістка довго наполягала, що має право на зміну кімнати. І вона добилась свого. Цього разу їй не стали підсовувати неякісне обслуговування.

"Інший номер був чистим. Я ретельно його оглянула і не знайшла жодних дефектів", – розповідає Таня.

Журналістка наголосила, що треба знати свої права, і у подібних ситуаціях адміністрація не має права вимагати грошей за переселення.

"Щоб вам не казали на рецепції, відстоюйте свої права на кращі умови. Адже ви заплатили гроші за комфортний відпочинок та якісний сервіс", - попереджають автори проекту.

Нагадаємо, Таємний агент виходить щопонеділка в 15-30 на Новому каналі.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти