У Путіна у Карабаху все вийшло на триста відсотків

10 листопада 2020, 10:40 оновлено 10 листопада 2020, 10:42
1820
Тепер з Кремлем доведеться розмовляти світовій спільноті.
Путина
Володимир Путін / Reuters

Руками Азербайджану прибрав Пашиняна, що збрикнув. Він вже сприймається тільки і виключно як зрадник, від якого відхрещуються всі, незважаючи на те, що ні у нього, ні у Вірменії вже не було вибору - він хоча б зберіг хоч частину Карабаху, замість того, щоб втратити його повністю.

Абсолютно нівельована демократична революція.

Повністю нівельований вектор розвитку в Європу. Це вже надовго. Вірменія приведена назад якщо вже й не в російське стійло, так під її сто відсотковий протекторат. Будете робити те, що я скажу, інакше втратите і те, що залишилося. Тепер Вірменія від Росії залежить повністю. Зовсім. Абсолютно.

відео дня

Отримав ще один заморожений конфлікт зі своїми миротворцями.

читайте такожАлієв познущався над Пашиняном після укладення перемир'я по КарабахуОтримав власний військовий контингент на території ще однієї суверенної країни - тепер російські військові де-факто знаходяться і в Азербайджані. Причому, якщо на Пашиняна він зрозуміло чим тиснув, то цікаво, чим тиснув на Алієва. Чим можна було змусити зупиниться людину, яка вже практично відвоювала сакральні для його країни землі, залишився тільки останній ривок, і змусити його підписати фактично відмову від перемоги? Припинення постачання озброєнь? Так там Туреччина з радістю займе ринок. Відмова від покупки нафти? Росія сама продає. Азербайджанський бізнес в Москві? Які-небудь таємні активи Алієва? Єдине, що спадає на думку. Не будьте диктатором з клановою авторитарною країною, зав'язаною на спільні інтереси з іншою диктатурою - по можливості намагайтеся уникати цього.

Отримав свою легітимізацію і в регіоні, і, як основний гравець у цьому конфлікті, на міжнародній арені. Тепер з ним доведеться розмовляти світовій спільноті.

Утер ніс Ердогану.

Молдова, Україна, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизія, Таджикистан, Вірменія, Азербайджан. На території цих країн пострадянського простору у Росії тепер є або свої бази, або свої гібридні осередки впливу.

Жерти всіх по одному - ну що, ж, у чувака це виходить.

Можна привітати.

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти