StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникЖиттяСвята

Що робити, коли під час прання вимкнули світло: ці нескладні поради приголомшать кожного

7 грудня 2023, 16:04оновлено 8 грудня 2023, 12:54
"Чи може пральна машинка пошкодитися через раптове відключення світла" - Главред розбирається в проблемі, яка дуже близька мільйонам українців.
Пральна машинка
Що буде з пральною машинкою, коли раптово вимикають світло? / колаж Главред, колаж фото ua.depositphotos.com

Якщо під час прання вимкнули світло, важливо дотримуватися певних кроків, щоб мінімізувати можливі проблеми.

Також рекомендуємо прочитати "Це допоможе заощадити: експерти назвали ідеальну температуру для прання постелі".

Що робити, коли під час прання вимкнули світло

Перевірте, чи увімкнено світло. Насамперед переконайтеся, що проблема дійсно пов'язана з відключенням електроенергії. Перевірте інші джерела світла або зверніться до сусідів, щоб дізнатися, чи є у них також проблеми з електроенергією.

відео дня

Зачекайте і відновіть живлення. Якщо світло було тимчасово вимкнено, почекайте деякий час і перевірте, чи повернулося джерело живлення. У разі необхідності скористайтеся резервним джерелом енергії, таким як генератор або акумулятор.

Захист електроніки. Якщо у вас є пральна машина з електронним управлінням, можливо, вона скинула налаштування через відключення електроенергії. Перевірте інструкції до вашої пральній машині і можливо, вам буде потрібно переналаштувати програму прання.

Перевірте прання. Якщо прання було перервано через відключення електроенергії, перевірте стан барабана та води в барабані. Якщо вода не злилася, спробуйте відновити прання після відновлення електроживлення.

Консервація білизни. Якщо пральна машина не вмикається після відновлення світла, а білизна знаходиться всередині, можливо, доведеться розв'язати проблему з електронікою або викликати майстра.

Зверніться до виробника або спеціаліста. Якщо у вас виникають складнощі, звертайтеся за допомогою до виробника пральної машини або до кваліфікованого Сервісного центру.

Сподіваємось, ці поради допоможуть вам відновити процес прання та запобігти пошкодженню вашої пральної машини.

Що робити, коли під час прання світло вимкнули на добу і більше

Якщо під час прання світло був вимкнений на добу або навіть довше, ситуація може бути більш складною. Ось деякі кроки, які ви можете зробити:

 • Перевірте стан білизни та води. Після відновлення електроживлення перевірте стан вашої білизни і води в барабані. Якщо білизна знаходиться у воді, вам потрібно буде вирішити, як її обробити. Можливо, доведеться зливати воду і починати процес прання заново.
 • Завершіть прання. Якщо прання було перервано, можливо, вам доведеться розпочати новий цикл прання. Переконайтеся, що машина включена, і виберіть відповідну програму прання в залежності від виду білизни.
 • Оцініть стан білизни. Перевірте білизну на наявність плям, запахів або інших ознак того, що прання не було завершено. Якщо ви помічаєте якісь проблеми, можливо, доведеться використовувати інші методи (наприклад, ручне миття) для видалення плям.
 • Перевірте пральну машину. Переконайтеся, що пральна машина не пошкоджена через тривале відключення електроживлення. Можливо, вона зажадає додаткової перевірки або обслуговування з боку фахівця.
 • По можливості, використовуйте режим"злив води". Якщо вода в барабані стоїть занадто довго, використовуйте функцію зливу для викачування води.
 • Зверніться до виробника або сервісного центру. Якщо у вас виникають серйозні проблеми з пральною машиною після довгого відключення електроживлення, рекомендується звернутися до виробника або кваліфікованого Сервісного центру для допомоги і рекомендацій.

Зверніть увагу, що в тривалих періодах простою або відключення електроживлення можуть виникнути проблеми з роботою електроніки пральної машини.

Пральна машинка

Як запустити пральну машинку після відключення світла

Якщо світло було вимкнено під час прання, і ви хочете відновити процес після відновлення живлення, виконайте наступні кроки:

 • Перевірте стан білизни та води. Перевірте, чи знаходиться білизна в барабані пральної машини і який стан води в барабані. Якщо вода не була злита, вам може знадобитися спочатку її злив.
 • Злийте воду (якщо необхідно). Якщо вода залишилася в барабані, знайдіть на пральній машині функцію "злив води" або "відкачати воду" (зазвичай це окрема програма). Запустіть цю програму, щоб викачати воду.
 • Увімкніть пральну машину. Після того як вода злита, увімкніть пральну машину, використовуючи перемикач або кнопку включення/вимикання.
 • Виберіть програму прання. Виберіть відповідну програму прання відповідно до типу білизни, яку ви прали до відключення світла.
 • Запустіть прання. Натисніть кнопку запуску або підтвердження, щоб розпочати вибрану програму прання.
 • Дочекайтеся завершення прання. Дозвольте пральній машині завершити цикл прання. Зазвичай Пральні машини автоматично завершують цикл і вимикаються після його завершення.

Якщо у вас виникають проблеми або пральна машина не реагує на команди, рекомендується звернутися до керівництва користувача до вашої пральної машини або зв'язатися з виробником для отримання докладної інформації та інструкцій.

Вас можуть зацікавити такі новини:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти