Українців попередили про новий курс долара: експерт розкрив найгірший сценарій

Експерт рекомендує резервний фонд зберігати в іноземних валютах, а гривню використовувати лише для поточних витрат.

Долари, євро
/ Reuters

В Україні до кінця року очікується зміцнення долара і євро по відношенню до гривні, заяиил фінансовий аналітик Андрій Гойлов.

Як розповів він у коментарі Сьогодні, банки не відчувають дефіциту іноземних валют, а імпортери не настільки активні перед сезоном відпусток.

"Якщо посадові особи держави не продовжать робити тривожних заяв щодо військової ескалації в ОРДЛО або ризиків насильницької зміни влади, курс гривні буде до кінця року стабільний", – говорить Андрій Гойлов.

Він рекомендує резервний фонд зберігати в іноземних валютах, а гривню використовувати лише для поточних витрат.

"Вважаю, що до кінця року Долар США до гривні буде торгуватися в ціновому каналі 27,10-27,50 з тенденцією до зміцнення", – прогнозує експерт.

Реклама

У той же час єдина європейська валюта, найімовірніше, продовжить зміцнення до позначки 31,50.

Курс долара - прогнози

Курс долара до гривні в Україні в найближчі три роки прогнозується в рамках 28-29 грн/$. Саме такий курс валют закладено в Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2022-2024 роки і бюджетну декларацію на 2022-2024 роки, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Курс долара в Україні може підскочити, і, в цілому, ситуація в 2021 році може бути не такою благополучною.

Читайте ще:

viber
Зараз ви переглядаєте новину «Українців попередили про новий курс долара: експерт розкрив найгірший сценарій». Інші економічні новини читайте в розділі «Гроші». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Різкий ривок долара: розкрито найгірший сценарій девальвації гривніРізкий ривок долара: розкрито найгірший сценарій девальвації гривні Найсмачніші пиріжки з яйцем і зеленою цибулею: готувати всього 10 хвилинНайсмачніші пиріжки з яйцем і зеленою цибулею: готувати всього 10 хвилин Прикмети на 22 січня: що не можна робити в Пилипів день і як не потрапити в бідуПрикмети на 22 січня: що не можна робити в Пилипів день і як не потрапити в біду Весілля в рік Тигра 2022: сприятливі дні для торжества і коли категорично не можна одружуватисяВесілля в рік Тигра 2022: сприятливі дні для торжества і коли категорично не можна одружуватися Гречка і м'ясо зникнуть з прилавків: українцям розкрили найгірший сценарій дефіцитуГречка і м'ясо зникнуть з прилавків: українцям розкрили найгірший сценарій дефіциту
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти