Сотні мільярдів на СOVID-19: названа сума заробітку бізнесменів з США

Сумарно американські мільярдери заробили 434 мільярди доларів на пандемії коронавірусної інфекції.

Джефф Безос
Джефф Безос заробив 34,6 млрд доларів / Reuters

У той час як економіка США, за оцінками аналітиків, втратила від коронавірусу 9 трильйонів доларів, американські мільярдери збільшили свій прибуток і заробили солідний капітал.

За період з 18 березня по 19 травня американські мільярдери, які входять до списку 600 найбагатших людей США, сумарно заробили 434 мільярди доларів. Примітно, що список мільярдерів, яких раніше налічувалося 614 осіб, розширився до 630, наголошується в дослідженні Americans for Tax Fairness і Institute for Policy Studies.

Більше за всіх заробили власники компаній технологічного сектору. У зв'язку з пандемією коронавірусної інфекції багато підприємств перейшли на віддалений формат роботи, внаслідок чого зросли заробітки таких корпорацій.

Лідерами по заробітках на тлі COVID-19 стали голова інтернет-компанії Amazon Джефф Безос – 34,6 мільярда доларів, засновник Facebook Марк Цукерберг – 25,3 мільярда доларів, засновник Microsoft Білл Гейтс – 8 мільярдів, засновник Oracle Ларрі Еллісон – 7 мільярдів доларів, а також глава Berkshire Hathaway Уоррен Баффет, який заробив 564 мільйони.

Нагадаємо, у зв'язку з епідемією коронавірусної інфекції економіка США занурилася у серйозну кризу. Аналітики прогнозують подальше падіння доходів американців і найбільшу економічну кризу з часів Великої депресії. Внаслідок цього плани Дональда Трампа на другий президентський термін приречені на провал.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти