У США чекають реакції Зеленського на гучну заяву Байдена про Путіна

Слова американського президента автоматично роблять господаря Кремля світовим ізгоєм.
Зеленський, Єрмак
У США уважно стежать за тим, як Київ відреагує на заяву Байдена про Путіна / president.gov.ua

Коли президент США Байден публічно образив президента Росії Путіна, оголосивши його на весь світ вбивцею, він не тільки висловив точку зору американської еліти, але і продовжував боротися зі своїм заклятим ворогом, колишнім президентом США Трампом, який весь час всіляко захищав Путіна від нападок американських ЗМІ і демократів.

У той же час, коли Байден, відкрито оголосив Путіна вбивцею, він поставив західних політиків у складне становище. Тепер співпраця з Путіним автоматично стає співпрацею з військовим злочинцем, який віддає накази вбивати і труїти своїх політичних супротивників, збивати цивільні літаки, і віддає накази про збройний напад на сусідні країни. Миттєво, хитромудра стратегія західних політиків співпраці, примирення і умиротворення агресивної політики Путін перетворюється на банальний міжнародний колабораціонізм.

Одним легким, але гострим політичним рухом президент США Байден запустив алгоритм впізнавання - "свій-чужий" для всіх політиків Заходу.

відео дня

Тепер хитромудрі політики Франції та Німеччини повинні для себе вирішити нескладне завдання, хто такий для них Путін - мудрий правитель могутньої Росії або небезпечний, "кислотний" політик. Навіть зарозумілий Китай не наважився встати на бік Путіна, закликаючи американців дотримуватися дипломатичного етикету, а турецький президент Ердоган просто знущається над Путіним.

читайте такожЧому США не будуть остаточно "бити горщики" з Росією

З іншого боку, криміналізація Байденом Путіна безпосередньо стосується і політичного керівництва України. Адже Путін, як головнокомандувач російської армії, віддав злочинний наказ вторгнутися на територію України, розв'язав війну між двома братніми народами, в результаті якої загинуло 15 тис.українців. Він несе персональну відповідальність за загибель Боїнга МН -17.

Тому у Вашингтоні уважно чекають реакції України на конфлікт Байдена-Путіна, чекають адекватної та своєчасної реакції політичного керівництва країни – Президента України Зеленського та Голови Верховної Ради Разумкова.

Поки Разумков і Зеленський, зробили вигляд, що особистісний конфлікт Байдена і Путіна їх не стосується, що дає Держдепу США право і привід заявити Україні, що їх теж безпосередньо не стосується військово-політичний конфлікт Росії і України.

А то українці, двічі хитрі, наприклад, вони хочуть західної фінансової допомоги, але не хочуть боротися з елітною корупцією, яка поглинає цю допомогу. Другий, більш свіжий приклад, - Президент Зеленський і спікер парламенту Разумков публічно просять про військово-політичну допомогу від ЄС, НАТО і США для боротьби України з російською агресією, але в той же час соромляться образити Путіна поганими словами. Вони готові довго ремонтувати вікна і двері, очищати стіни офісу президента України від акцій протестувальників, але не думати, яка доля чекає Україну в гострому конфлікті США і Росії, що розгорається.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти