"Найбільш виховані таргани": у Мережі з'явилися жахливі фото з гуртожитків великого київського вишу

В адміністрації вишу кажуть, що умови життя в гуртожитку нормальні, але студенти не згодні і опублікували кілька десятків спростовують це знімків.
1212
У мережі з'явилися моторошні фото з гуртожитків великого київського вишу / соцмережі

Студенти гуртожитку № 11 (вулиця Ніжинська, №29Д) Національного авіаційного університету в Києві поскаржилися на вкрай погані побутові умови проживання в будівлі.

На знімках, які вони виклали в Мережу, видно, що душові та вбиральні практично в аварійному стані. І давно потребують ремонту.

У коментарях до локації на GoogleMaps Рівне про це і пишуть: "Гуртожиток давно потребує ремонту", "Найбільш виховані таргани", "Непридатний для життя". Також жителі додають, що "будь-яка будівля з Silent Hill (легендарної серії горор-ігор) буде більш придатним для проживання, ніж це".

відео дня

Адміністрація університету у відповідь запевнила громадськість, що фото старі і в гуртожитку ведуться ремонтні роботи. Але студенти, які заселилися в кімнати на навчальний рік 2021/2022, відправили свіжі знімки – на яких видно, що ремонту не було.

Керівник студентської ради вишу каже, що гуртожиток було відремонтовано в цілому, а в поганому стані залишаються тільки 10%. А незадоволені - студенти, які погано вчаться або незадоволені переселенням.

1212

читайте такожРухався там і лоскотав: у Тернополі тарган серед ночі заліз у вухо дитині

Нагадаємо, раніше пасажирський потяг Одеса-Харків атакували таргани. Один з пасажирів зняв навалу комах на відео.

За словами чоловіка, він та інші пасажири поїзда не змогли заснути, оскільки комахи постійно повзали по їх кінцівках.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти