Анти-Грета Тунберг: у світі набирає популярність блогер, що засуджує екологічних активістів

Дівчина не вірить дослідженнями вчених.

Наомі Сейбт
Наомі Сейбт / Фото: Desmond Butler and Juliet Eilperin

У Німеччині стала популярною 19-річна YouTube-блогерша Наомі Сейбт, яка розкритикувала діяльність шведської екологічної активістки Грети Тунберг.

В блозі на YouTube-каналі дівчина заявляє, що не вірить дослідженнями вчених про майбутню екологічну кризу у світі. Про неї пише The Washington Post.

Наомі закликає своїх передплатників не перебільшувати наслідки глобального потепління і називає дискусію істерією. Вона вважає, що екологи та вчені перебільшують масштаби проблеми викидів СО2 в атмосферу, тому радить думати, а не панікувати.

"Всім привіт! Мене звуть Наомі Сейбт, і я новий член Heartland Institute. У мене є для вас чудові новини: кінця світу через зміни клімату не буде. Насправді, через 12 років ми все ще будемо тут, будемо фотографувати на наш дев'ятнадцятий айфон, твітити про президента і обговорювати останні зіркові плітки", – заявила блогер в одному з відео.

Ролики дівчина почала записувати в 2019 році. Вона неодноразово називала позицію екологічних активістів "огидною антилюдською ідеологією".

"В даний час нас насильно годують вкрай антиутопічною програмою кліматичної паніки, яка говорить нам про те, що ми, люди, руйнуємо планету. І що у молоді, особливо, немає майбутнього, що тварини вмирають, що ми руйнуємо природу", - вважає блогерша.

Критика діяльності шведської активістки призвела до того, що Наомі почали називати "анти-Грета Тунберг". Однак вона не згодна з таким прізвиськом. Наомі заявляє, що вона не є маріонеткою в руках інших людей і на все має свою думку.

Дівчина вступила в партію Альтернатива для Німеччини, яка відома проросійськими симпатіями. В кінці лютого Наомі візьме участь у конференції з політичних дій у США, на якій також виступатимуть Дональд Трамп, його дочка Іванка та члени адміністрації президента.

Наомі називає себе членом аналітичного центру Heartland Institute і не приховує, що отримує заробітну плату. За попередніми даними, вона в Німеччині становить трохи менше 1900 євро. Цей центр дискредитував себе раніше: організація виділила 100 тисяч доларів на пропаганду в середніх школах ідеї про те, що "тема зміни клімату носить спірний і сумнівний характер". Також вони поширювали інформацію про те, що куріння і пасивне куріння тютюну не впливають на розвиток раку легенів. Існує інформація, що The Heartland Institute навмисно впроваджує антикліматичні ідеї саме в Німеччині, оскільки ця країна активно обмежує виробництво вуглецю і закликає інші держави перейти на поновлювані джерела енергії.

Нагадаємо, Тунберг і глобальний протестний рух П'ятниці для майбутнього за ініціативою шведських законодавців висунуті на Нобелівську премію миру 2020 року.

Як раніше повідомляв Главред, шведська экоактивистка Грета Тунберг в Давосі зажадала зупинки видобутку викопних видів палива.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти