
У Києві, на меморіалі Бабин Яр, пройшла акція проти корупційних схем: мітингувальники є рідними військовослужбовців, вони висловились проти крадіжки держбюджету під час війни.
Пікет пройшов 19 жовтня у символічному місці - Бабин Яр. Саме ця частина нашої столиці стала місцем проведення мітингу.
Учасники акції заявили, що корупція під час війни, особливо з моменту повномасштабного вторгнення, тільки підсилилася. Протестувальники, рідні котрих воюють у лавах Збройних сил, підкреслюють, що це неприпустимо, коли на лінії зіткнення гинуть наші воїни, а деякі представники влади "купують яхти та виводять свої накрадені гроші за кордон".

"Я стою перед вами не як просто громадянин, а як людина, в якій горить гнів. Гнів, який має спалити цю прокляту систему, де злодії у погонах та піджаках торгують життям наших солдатів. Вони крадуть! Крадуть, коли купують яйця по ціні золота. Крадуть, коли "Укроборонпром" перетворюється у "Укрзкраденпром". Крадуть, коли мільярди на оборону розкрадаються, а на фронті немає окопів", - заявила одна з пікетувальників.
На плакатах учасників акції були написи: "Вкрали на війні - вбили наших хлопців", "Без корупції - переможе Україна", "Корупціонер = зрадник", "Нема місця корупції в новій Україні".

Ціль пікетувальників - звернути увагу української спільноти на злочини недобросовісних людей, які "заробляють на крові". Всі присутні сподіваються, що відповідні органи влади продовжать викривати корупційні схеми та карати винних.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред