Олімпіада-2020

Жан Беленюк виграв для України перше олімпійське золото
Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк став олімпійським чемпіоном у Токіо. Це перша золота медаль для України на Олімпійських іграх-2020.
4 серпня 2021, 14:44СпортВідео
Скандал з Тимановською та її "поверненням" до Мінська: атлетка не полетіла до Польщі
На зміні маршруту польоту наполягли дипломати з Польщі.
4 серпня 2021, 14:12Спорт
"Срібло" для України: Насібов створив сенсацію на Олімпіаді-2020
Парвіз Насібов у фіналі приніс Україні срібну медаль.
4 серпня 2021, 14:09СпортВідео
"Ми обов'язково переможемо": після скандалу з Тимановською спортсмени рятуються втечею з Білорусі
Один зі спортсменів - тренер гандбольного клубу Витязь Костянтин Яковлєв - виїхав на територію України.
4 серпня 2021, 13:35Спорт
Українка Черкасова завоювала бронзу Олімпіади-2020 у вільній боротьбі
Українська спортсменка перемогла господиню змагань-японку Сару Досе.
3 серпня 2021, 15:17СпортВідео
Скандал на Олімпіаді: білоруську спортсменку намагаються силоміць повернути до Мінська
Крістіна Тімановська заявила про те, що планує просити притулку в одній з країн Європи.
1 серпня 2021, 16:58СпортВідео
Романчук завоював для України перше "срібло" Олімпійських ігор-2020 у Токіо
За 50 метрів до фінішу Романчук йшов третім, проте зумів обійти німця Флоріана Веллброка, закінчивши заплив на другому місці.
1 серпня 2021, 07:22Спорт
"Ноги не тримають": Світоліна розповіла про складну перемогу в "бронзовому фіналі" Олімпіади-2020
Раніше ніхто з українських тенісистів не піднімався на п'єдестал пошани на Олімпійських іграх.
31 липня 2021, 15:48СпортФотоВідео
Світоліна виборола першу для України олімпійську медаль у тенісі
Українська тенісистка Еліна Світоліна завоювала бронзову медаль на літніх Олімпійських іграх-2020.
31 липня 2021, 14:48СпортФото
Українська боксерка прикро зупинилася за крок від медалей Олімпіади в Токіо
Українка Ганна Лисенко поступилася у чвертьфіналі олімпійського турніру з боксу серед жінок.
30 липня 2021, 10:22СпортВідео
Олімпійська медалістка Костевич не пройшла другий етап кваліфікації з кульової стрільби на Іграх у Токіо
Олена Костевич увійшла до трійки найтитулованіших спортсменів України на Олімпіадах. За кількістю медалей вона вийшла на друге місце.
30 липня 2021, 06:38Спорт
"Занадто завівся": українського тренера вигнали із залу на Олімпіаді в Токіо
Віталій Дуброва не зміг стримати емоцій під час поєдинку своєї підопічної, в якому та поступилася суперниці з Нідерландів.
29 липня 2021, 17:00СпортВідео
Поборемося за бронзу: перша ракетка України сенсаційно поступилася у півфіналі Олімпіади
Зробити ще один камбек на турнірі Світоліні виявилося не до снаги.
29 липня 2021, 15:20СпортВідео
Ще одна медаль України на Олімпіаді-2020: плавець Михайло Романчук виборов "бронзу"
У плаванні на 800 метрів вільним стилем Романчук фінішував з результатом 7:42,33. "Золото "виграв Роберт Фінке, а "срібло" – Грегоріо Пальтріньєрі.
29 липня 2021, 07:12СпортВідео
Українських легкоатлетів за день до старту відсторонили від Олімпіади-2020
Причиною такого рішення стало порушення 15-го пункту антидопінгових правил.
28 липня 2021, 23:40СпортВідео
Олімпійський рекорд: український плавець легендарно прорвався у фінал на Іграх у Токіо
Фінал змагань відбудеться 29 липня. Заплив розпочнеться о 04:30 за київським часом.
28 липня 2021, 17:24СпортВідео
"Так, бля*ь. Ось ла*но": плавчиня після золотої медалі виматерилася в прямому ефірі
Спортсменку Кейлі Маккіоун запитали, що вона хоче передати своїй матері і сестрі з нагоди завоювання золотої медалі - і дівчина не змогла стримати емоції.
28 липня 2021, 15:06СпортВідео
Уперше в історії: Світоліна пробилася до півфіналу Олімпіади-2020
Українська тенісистка Еліна Світоліна здолала італійку Камілу Джорджі в 1/4 фіналу і пройшла в півфінал на літніх Олімпійських іграх-2020.
28 липня 2021, 08:52Спорт
Веслування по ескалатору і серфінг на автомийці: відомий пранкер зняв пародію на Олімпійські ігри
Відео, яке відразу стало вірусним, вже набрало близько двох мільйонів переглядів і сотні тисяч лайків.
27 липня 2021, 16:24СпортВідео
Третя медаль України на Олімпіаді-2020: пара стрілків Омельчук-Костевич завоювали бронзу
Бронзову медаль у змаганнях змішаних команд у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м) отримали Олена Костевич та Олег Омельчук.
27 липня 2021, 06:29Спорт
Українську спортсменку відсторонили від Олімпіади-2020 за день до старту
Згідно з інформацією від Всесвітнього агентства з тестування, Єлістратова тимчасово відсторонена від участі в змаганнях.
26 липня 2021, 19:41СпортВідео
Скандал на Олімпіаді: у Кореї вибачилися перед Україною за фото Чорнобиля
Персональні вибачення Україні приніс президент MBC.
26 липня 2021, 15:10СпортВідео
Успіх на Олімпіаді-2020: сестри Кіченок прорвалися до чвертьфіналу парного розряду
Українські тенісистки обіграли в 1/8 фіналу Сару Еррані і Жасмин Паоліні з Італії.
26 липня 2021, 14:29СпортВідео
"Хочу пожити без шаблі": Харлан взяла паузу в кар'єрі після провалу на Олімпіаді в Токіо
Титулована українська шаблістка Ольга Харлан сенсаційно вибула зі змагань вже після першого поєдинку.
26 липня 2021, 10:49СпортВідео
Дзюдоїстка, яка завоювала першу медаль для України на Олімпіаді в Токіо, призупинила кар'єру
За словами батька 20-річної атлетки, Дарина Білодід планує відпочити після виступу на ОІ-2020, а коли повернеться в спорт – поки невідомо.
25 липня 2021, 15:54СпортВідео
Друга "бронза" України на Олімпіаді у Токіо: медаль отримав фехтувальник Рейзлін
Українцям вдалося отримати ще одну медаль на Олімпіаді у Токіо-2020.
25 липня 2021, 15:22Спорт
У РФ істерять після "повернення" Криму Україні на сайті Олімпіади
На заяву посольства РФ в Японії відповів голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.
24 липня 2021, 15:43СпортВідео
Україна отримала першу медаль на Олімпіаді-2020 в Токіо
Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід завоювала бронзову медаль на літніх Олімпійських іграх.
24 липня 2021, 12:57СпортФото
У РФ на церемонії відкриття Олімпіади Україну "вирізали" з трансляції: на росТБ здивували відповіддю
Глядачі в Росії на церемонії відкриття Ігор не побачили збірну України.
23 липня 2021, 17:25СпортВідео
Крим повернули Україні: організатори Олімпіади-2020 виправили обурливу помилку з картою
Раніше між Кримом і материковою частиною України була проведена якась межа.
23 липня 2021, 10:13СпортВідео
"Зрада" прийшла, звідки не чекали: на сайті Олімпійських ігор Крим відділили від України кордоном
У Міністерстві закордонних справ України вже обізнані про проблему та розбираються з нею.
22 липня 2021, 16:34СпортВідео
І знову мельдоній: веслярі з Росії попалися на допінгу і не візьмуть участь в Олімпіаді у Токіо
Федерація веслування Росії вирішила зняти зі змагань інших веслярів, які повинні були замінити дискваліфікованих.
19 липня 2021, 14:57Спорт
Скандал у Токіо: чоловік прямо на трибунах Олімпійського стадіону зґвалтував працівницю
Імовірно, згвалтування сталося на трибунах стадіону після репетиції церемонії відкриття Ігор.
18 липня 2021, 22:10СвітВідео
"Найжахливіша за всі роки": українці розкритикували нову форму наших спортсменів на Олімпіаді-2020
НОК представив форму, в якій наші спортсмени братимуть участь у літніх Олімпійських іграх, які відбудуться в Токіо з 23 липня по 8 серпня.
12 липня 2021, 07:57СпортФото