РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Правила і принципи редакції Главреда

Мета, до якої ми прагнемо - показати читачеві максимально неупереджену, комплексну картину подій в Україні і світі. За багато років роботи Главред заслужив довіру читача за свої принципи - відкритість, неупередженість, оперативність. Наші матеріали не тільки цитувалися, але і ставали причиною обговорень в суспільстві та підняття назрілих проблем.

Етичні принципи

Главред прагне відповідати міжнародним стандартам журналістики, а також відстоює права і свободи людини. У нашій роботі неприпустимими є теми популяризації агресивних ідей і рухів, які пропагують насильство, дискримінацію, харрасмент, расизм, міжнаціональну ненависть, тероризм.

Неупередженість та фактчекінг

У своїй роботі ми не допускаємо конфлікту інтересів і представляємо найширший діапазон думок, які не порушують українське законодавство. Для найбільш широкої картини при написанні новин ми користуємося одразу декількома джерелами, кожен з яких вказуємо в тексті, а також займаємося перевіркою фактів. У разі, якщо ми не до кінця впевнені в джерелі інформації, ми уникаєм її розміщення. В іншому випадку ми спеціально вказуємо, що джерело не є достатньо надійним.

Оперативність і зрозумілість

Для того, щоб кожна людина могла отримати найбільш вичерпну інформацію з будь-якого питання, ми намагаємося пояснити складні речі зрозумілою мовою. Редакція Главреда в своїй роботі орієнтується на те, щоб відібрати для наших читачів найгостріші та найактуальніші інформаційні приводи в Україні та світі.

Незалежність

Ми рівновіддалені від усіх політичних партій, чиновників і окремих політичних діячів. Ми не займаємося "зливом компроматів" і "джинсою" - всі матеріали на Главреді, які не є плодом роботи редакції, виходять з відповідною плашкою (докладніше див Правила користування сайтом). У виборі тем, а також написанні і публікації матеріалів ми не спираємося на жодну думку, окрім власної. Однак - виходячи з принципів неупередженості та об'єктивності - ми надаємо майданчик для висловлювання спікерам, думок та ідей яких ми не розділяємо, або розділяємо лише частково. У будь-якій конфліктній ситуації ми не займаємо нічиєї сторони, але визнаємо право бути почутими кожної з таких сторін.

Експертність

На даний момент з нами на регулярній основі співпрацюють сотні політиків, політологів, аналітиків, економістів, фахівців у галузі медицини, права, озброєння та інших сфер як з України, так і з інших країн. Мета редакції - не тільки переказати читачеві факти, а й дати можливість зрозуміти, що за цим стоїть, що до цього привело, і які у цього можуть бути наслідки.

Главред не заохочує матеріально жодного з експертів за вираження певної точки зору - всі судження, які містить цей сайт, є думкою самих експертів. Ми не допускаємо до публікації думки, якщо бачимо за ними не результат аналізу або бажання розібратися, а спробу маніпуляції і пересмикування з метою компроментації або, навпаки, створення позитивного образу будь-якого політика, громадського діяча, чиновника, політичної сили або будь-якої іншої людини.

Партнерство

Ми відкриті для співпраці з незалежними авторами, прес-службами, інформаційними агентствами, медіа-сервісами і, - в першу чергу - нашими читачами. Ви завжди можете зв'язатися з нами, скориставшись розділом "Контакти редакції" або нашими сторінками в соціальних мережах.

Останні новини

Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти