Вибухи на окупованих територіях: «Мадяр» про масштабні удари по цілях РФ

Здійснено удари по цілях РФ / Колаж: Главред, фото: скріншот

Було здійснено атаку на об’єкти газової інфраструктури у Криму та на міст через Генічеську протоку.

Головне:

У ніч на 20 червня підрозділи Сил безпілотних систем провели масштабну операцію, під час якої було атаковано об’єкти газової інфраструктури в Криму, міст через Генічеський протоку, а також елементи паливної та військової логістики на тимчасово окупованих територіях.

Як повідомляє командир СБС Роберт Бровді («Мадяр»), 9-й батальйон «Кайрос» 414-ї бригади вразив три газові компресорні станції в населених пунктах Журавлівка, Ароматне та Ключі. Ще одну станцію в Лоховці атакував 1-й оперативний центр СБС.

427-а бригада «Рарог» завдала удару по автомобільному мосту через Генічеський протоку в Херсонській області.

Паралельно були атаковані логістичні об’єкти в Херсонській, Донецькій та Луганській областях, а також у Криму. Серед цілей — рейдовий буксир у Скадовську, паливозаправники у Дмитрівці та Чаплинці, важкий тягач БАЗ-6403, бронетехніка, зокрема «Тайфун-К», а також понад сім одиниць транспортної техніки.

В операції брали участь кілька підрозділів СБС, зокрема 414-та бригада «Птахи Мадяра», 20-та «К-2» та 427-ма «Рарог».

Сили безпілотних систем регулярно повідомляють про удари по військовій інфраструктурі та логістиці противника на тимчасово окупованих територіях.

/ Інфографіка: Главред

Удари по цілях РФ — подробиці

Підрозділи Сил безпілотних систем Збройних сил України провели серію ударів по військових та інфраструктурних об’єктах противника на тимчасово окупованих територіях.

За даними СБС, загалом було уражено 36 цілей у глибокому тилу. Серед них — командні пункти, радіолокаційні станції, об’єкти логістичного забезпечення, а також елементи паливно-енергетичної інфраструктури.

Дивіться відео — удари по цілях РФ:

/ Скріншот

Удари вглиб РФ — новини за темою

«Главред» раніше повідомляв, що Володимир Зеленський підтвердив успішну атаку на нафтовий термінал у російському Санкт-Петербурзі та підприємство в Тамбовській області, яке бере участь у виробництві російської зброї.

Нагадаємо, у Краснодарському краї РФ було гамірно. Невідомі дрони атакували один із найбільших у регіоні нафтопереробних заводів — Ільський НПЗ.

Раніше українські військові застосували «далекобійні санкції» та вразили нафтопереробний завод у Саратові. НПЗ розташований на відстані близько 700 кілометрів від лінії фронту.

Інші новини:

Про джерело: Сили безпілотних систем Збройних сил України

Сили безпілотних систем Збройних сил України (СБС) — окремий рід військ у складі Збройних сил України, що призначений для використання повітряних, морських надводних і підводних, а також наземних безпілотних та роботизованих систем. Створений 2024 року, пише Вікіпедія.

СБС були офіційно створені 6 лютого 2024 року за указом Президента України № 51/2024 «Про нарощування спроможностей сил оборони».

Цей рід військ включає повітряні, морські (надводні та підводні) та наземні безпілотні та роботизовані системи.

До складу СБС входять такі підрозділи, як 9-та окрема бригада безпілотних систем, 14-й окремий полк безпілотних авіаційних комплексів, 412-й окремий полк безпілотних систем «Nemesis», 413-й окремий батальйон безпілотних систем «Рейд» та інші.

Новини заразКонтакти