Коротко:
Чоловік, який стріляв у патрульних в Одесі, загинув під час затримання. Він не йшов на контакт з перемовником і в ході спецоперації застосував зброю проти бійців підрозділу КОРД. Деталі розкрили в Національній поліції України.
"Застосування сили було вимушеним – для припинення загрози життю правоохоронців", – йдеться в повідомленні.
У поліції зазначили, що 45-річний одесит перебував у розшуку за порушення правил військового обліку. Під час перевірки документів він почав стріляти з автомата в поліцейських і втік на автомобілі.
Для затримання стрільця в області було розпочато спеціальну поліцейську операцію. Впродовж кількох годин поліцейські встановили місцезнаходження фігуранта: він переховувався в недобудові.
"Під час переговорів чоловік з третього поверху почав стріляти по поліцейських, у відповідь бійці КОРД також відкрили вогонь. Фігурант загинув", - повідомили в поліції.
Зараз на місці працює слідчо-оперативна група, про подію повідомлено Держбюро розслідувань та прокуратуру.
Як писав Главред, пізно ввечері 25 березня в Одесі під час виконання службових обов'язків постраждали двоє патрульних. Водій автомобіля відкрив вогонь, коли правоохоронці зупинили його для перевірки документів.
У Дніпрі чоловік порізав ножем співробітників ТЦК. Для затримання нападника один із військовослужбовців зробив кілька пострілів у повітря.
3 грудня у Львові під час оповіщення населення про мобілізацію смертельно поранено військовослужбовця Галицько-Франківського РТЦК та СП.
Футболіст Данило Колесник розмістив відео в Instagram, на якому він ударив військовослужбовця ТЦК. Гравця відсторонено від участі в тренувальному процесі та буде відсторонено від тренувань з «Колосом-2».
В Одесі працівники ТЦК побили та намагалися мобілізувати морпіха 36-ї бригади та колишнього полоненого, який захищав Маріуполь. Його викинули з авто під час нападу, завдавши тілесних ушкоджень.
Працівника Тернопільського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП), який застосовував фізичну силу до мобілізованого та знімав знущання на відео, притягнули до відповідальності та перевели для подальшої служби в бойову бригаду на фронт.
Інші новини:
Національна поліція України — центральний орган виконавчої влади, що забезпечує охорону прав і свобод людини, протидію злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку. Діяльність Національної поліції спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ згідно із законом, пише Вікіпедія.