Коротко:
Сьогодні, 17 червня, стало відомо, що померла популярна актриса Дейві Чейз.
Як пише TMZ, бойфренд актриси, Рой Ернандес, повідомив, що Дейві померла у вівторок від менінгіту та інфекції крові, яка спричинила сепсис і призвела до відмови органів.
Повідомляється, що на початку цього місяця Дейві була госпіталізована до лікарні в Лос-Анджелесі через виснаження.
Дейві рано досягла успіху в Голлівуді. Актриса озвучила Ліло в популярному діснеївському фільмі «Ліло і Стіч» у 2002 році та в подальшому телесеріалі. Вона також озвучила Тіхіро Огіно в американському дубляжі «Захоплених привидами».
Шанувальники фільмів жахів впізнають її за моторошною роллю Самари Морган, головної антагоністки у хітовому фільмі 2002 року «Дзвінок», за яку вона отримала премію MTV Movie Award у номінації «Найкраща лиходійка».
Починаючи з 2006 року, Дейві отримала постійну роль у серіалі HBO «Велике кохання», що розповідає про фундаменталістську, багатоженську мормонську сім’ю. Вона зіграла Ронду Волмер у 32 епізодах цього популярного серіалу протягом п’яти сезонів.
Любиш чутки, плітки та скандали зі світу зірок? Підпишись на Telegram-канал STARS UA.
Раніше Главред повідомляв, що відома кулінарка та суддя «МайстерШеф» Ольга Мартиновська, яка зазнала хвилі жорсткого хейту після інтерв’ю з Машею Єфросініною, зробила різку заяву, звертаючись до ЗМІ.
Раніше також шанувальники б’ють на сполох, дивлячись на нові кадри, опубліковані дочкою популярного російського співака Дмитра Малікова Стефанією.
Вас також може зацікавити:
Дейві Чейз — американська актриса. Народилася 24 липня 1990 року в Лас-Вегасі. У віці 8 років вона пройшла кастинг на свою першу телевізійну роль у серіалі каналу CBS. Найбільш відома за ролями Саманти Дарко у фільмах «Донні Дарко» та «С. Дарко», Самари Морган у фільмах «Дзвінок» та «Дзвінок 2», а також озвученням Ліло в серії фільмів та мультфільмів «Ліло і Стіч».