
Що сказав Пономарьов:
- Трамп дав 50 днів Росії для того, щоб зібратися
- Путін розраховував отримати час для нових спроб на полі бою
Президент США Дональд Трамп оголосив 50-денний ультиматум кремлівському диктатору Володимиру Путіну не з метою дати країні-агресорці Росії шанс реалізувати задум літнього наступу.
Про це в чаті на Главреді розповів російський опозиційний політик, депутат Держдуми РФ, єдиний, хто голосував проти анексії Криму, Ілля Пономарьов. За його словами, Трамп мислить іншими категоріями.
"По-перше, він не думає, по-друге, йому начхати на території – 10 км туди-сюди, йому абсолютно байдуже. Коли Трамп говорить про 50 днів, він думає виключно про те, що потрібно зібратися, поговорити, обговорити пропозиції, а на все це потрібен час. Скільки часу? Він вирішив, що до кінця літа – це добрий термін", - пояснив політик.
Пономарьов переконаний, що у Трампа в голові немає думок про літній наступ РФ, на відмінну від Путіна. І кремлівський диктатор цього тільки і добивався.
Дивіться відео про те, чого чекати Росії і Путіну від Трампа:
"Цими затяжками-перетяжками він отримав можливість спробувати чогось ще на полі бою. "Чогось ще" – гадаю, для Путіна це Суми. Принаймні на початку літньої кампанії він думав, що зможе якщо не захопити Суми, то хоч би їх осадити. Однак йому це не вдасться, і в результаті відкриття додаткової ділянки фронту в Сумській області Путіну відгукнеться, бо сили розтягнулися і розосередилися", - додав він.
50-денний ультиматум Трампа - останні новини
Нагадаємо, Главред писав, що ультиматум президента США Дональда Трампа, висунутий Росії, є "поворотним моментом" у мирних зусиллях щодо закінчення війни в Україні.
Раніше Михайло Гончар зазначив, що позиція Трампа щодо 50 днів для Росії не є доконаною. З огляду на те, як постійно змінюються його підходи й терміни — то два тижні, то ще два тижні, то 50 днів, то запроваджуються тарифи, то скасовуються — немає жодних гарантій, що позиція Трампа не зміниться знову, і після цих 50 днів не будуть встановлені чергові терміни.
Напередодні стало відомо, що президент США Дональд Трамп не схвалює дії Володимира Путіна стосовно війни в Україні, хоча все ще сподівається на дипломатичне вирішення конфлікту.
Читайте також:
- ВПК ворога страждає: дрони атакували один з найбільших нафтохімічних заводів РФ
- Росіяни прорвалися в Покровськ: бійці ЗСУ зробили важливу заяву
- Коли Україна отримає Patriot: у Німеччині вказали на невизначені терміни
Про персону: Ілля Пономарьов
Ілля Пономарьов – російський опозиційний політичний діяч, підприємець у галузі високих технологій. Депутат Державної думи Росії 5-го і 6-го скликань (повноваження припинені достроково). Має громадянство України, розмовляє українською мовою. У серпні 2014 року був змушений залишити Росію, пише Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред