РФ вдарила по Україні сотнями дронів і ракет: у ЗСУ розкрили локації "прильотів"

РФ била по Україні дронами / Колаж: Главред, фото: ua.depositphotos.com, 126 ОБр ТРО

Атаки було здійснено з напрямків: Міллерово, Курськ, Орел, Брянськ, Приморсько-Ахтарськ - РФ, Чауда - ТОТ Криму.

Головне:

Армія країни-агресора РФ у ніч на 21 червня (з 20.00 20 червня) атакувала Україну 280-ма засобами повітряного нападу, українські захисники знешкодили 260 цілей.

"Основний напрямок удару - Полтавщина, місто Кременчук", повідомили Повітряні Сили ЗСУ.

Зафіксовано влучання засобів повітряного нападу противника в Кременчуці, падіння збитих уламків у 3-х локаціях, уточнили в Повітряних силах.

Так противник атакував:

/ Главред

За попередніми даними, станом на 10.00 протиповітряною обороною знешкоджено 260 засобів повітряного нападу противника, 145 - збито вогневими засобами, 115 - локально втрачено:

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ і безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

/ t.me/kpszsu

Удари РФ по Україні - останні новини за темою

Раніше повідомлялося про те, що Кременчук був під масованою атакою російських окупантів у ніч на суботу, 21 червня. Про це повідомив мер Кременчука Віталій Малецький. Він зазначив, що ударні дрони і ракети різних типів били по об'єктах енергетики, і додав, що наслідки уточнюються.

Як писав Главред, під час масованої атаки на Київ армія РФ застосувала 175 дронів, понад 14 крилатих ракет і щонайменше дві балістичні ракети.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Росія атакувала Київ ракетою з касетними боєприпасами. Уламки були виявлені в районі столичних Нивок. Такі боєприпаси призначені для масового ураження людей.

Більше новин:

Повітряні сили Збройних сил України

Повітряні сили Збройних сил України — вид збройних сил у складі Збройних сил України, який має на озброєнні винищувальну, бомбардувальну і транспортну авіацію, а також зенітні ракетні війська і радіотехнічні війська. Військово-повітряні сили у цьому вигляді були створені у 2004 році шляхом об'єднання двох видів: Військово-повітряних сил та Військ протиповітряної оборони України.

Новини заразКонтакти