Ключове:
Колишній голова Луганської військово-цивільної адміністрації та заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб у 2016-2019 роках Георгій Тука прокоментував імовірний сценарій, який президент США Дональд Трамп може реалізувати для завершення війни в Україні.
Як підкреслив він під час чату в Главреді, найімовірніше можливі два ймовірні сценарії.
"Оптимістичний сценарій передбачає, що, коли Трамп побачить, що йому не вдається не те що встановити справедливий мир, а навіть просто зупинити бойові дії, він повернеться спиною до "друга Володимира" та відкриє шлюзи американської військової допомоги Україні", - каже експерт.
Водночас він не виключає, що також може бути реалізований менш сприятливий для України сценарій.
"Я не є знавцем психології Дональда Трампа, але думаю, що більш вірогідним є сценарій, за якого в Трампа буде наступна позиція: вони обоє (Зеленський і Путін, - ред.) винні, вони обоє недоговороздатні, тому нехай самі між собою з'ясовують стосунки, а США тут ні до чого", - додав Тука.
Раніше повідомлялося про те, що Путін дав сигнал, що не погодиться на мирні переговори. Диктатор дав сигнал російському суспільству, що війна триватиме і що РФ не планує найближчим часом брати участь у мирних переговорах.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, коли можуть бути переговори делегації України з командою Трампа. Основні переговори української делегації з новою командою Трампа очікуються тоді, коли буде "Український тиждень" у Вашингтоні.
Як раніше повідомляв Главред, Володимир Огризко розповів, чому Україна і РФ не зможуть домовитися. Україні немає сенсу вести переговорний процес з країною-агресором Росією, поки наша сторона не має важелів впливу на російську сторону. Він вважає, щоб мати такі інструменти впливу, потрібно змусити РФ відступити.
Більше новин:
Георгій Борисович Тука (народився 24 листопада 1963, Київ) – український державний і громадський діяч. Керівник і засновник волонтерської групи "Народний тил". Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації (22 липня 2015 – 29 квітня 2016), пише Вікіпедія.