Атаки ЗСУ російських військових об'єктів у тимчасово анексованому Росією Криму подвійно цінні через свою психологічну цінність. Про це заявив британський військовий експерт, полковник у відставці Глен Грант, повідомляє "Еспресо".
Фахівець вважає, рано чи пізно росіяни на півострові – і військові, і цивільні – зрозуміють, що їм пора забиратися геть в Росію.
"Всі атаки в тилу ворога дуже важливі, незалежно від того чия це заслуга: або з боку дій командування, або в результаті ураження боєприпасами. Але атаки в Криму мають подвійну вартість через свою психологічну цінність. Фактично, чиниться тиск на інших росіян, не тільки військових, а й на мирне населення. І тому вони починають піднімати питання про російську стратегію", - зазначив він.
Сам Грант не вірить, що точкових атак ЗСУ в Криму достатньо, щоб змусити країну-агресора Росію припинити війну проти України.
Президент Володимир Зеленський на саміті Кримської платформи 23 серпня допустив повернення окупованого Криму до складу України військовим шляхом. За словами гаранта, Київ поверне півострів будь-якими засобами, які держава вважатиме правильними. Україна не обговорюватиме способи деокупації АР з іншими країнами.
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що Україна готова провести демілітаризацію Криму. Як уточнив глава уряду, військові бази Росії на захопленому півострові – легальні цілі для ЗСУ. Альтернативний варіант для окупантів-покинути Кримський півострів в добровільному порядку.
Президент Туреччини Реджеп Ердоган, який намагається організувати прямі переговори Володимира Зеленського з диктатором Володимиром Путіним, вперше виступив на Кримській платформі. Він підкреслив, що Анкара не визнає окупації Росією українських територій і закликав повернути Крим Україні.
Інші новини: