Будемо насолоджуватися: синоптик уточнила прогноз погоди на Великдень в Україні

15 квітня 2025, 08:43
442
Поле високого атмосферного тиску, забезпечить в Україні суху погоду без опадів.
Пасха
Погода на Великдень потішить теплом / Фото: УНІАН

Ви дізнаєтеся:

  • Чи будуть нічні заморозки
  • Чого чекати на Великдень
  • У яких регіонах очікуються дощі

Погода в Україні нарешті взяла курс на тепло. Найближчого тижня температура повітря підвищиться і вдень, і вночі. Подує весняний південний вітер. Лише в деяких регіонах пройдуть короткочасні дощі. Такий прогноз погоди озвучила синоптик Укргідрометцентру Наталія Птуха.

За її словами, поле високого атмосферного тиску, забезпечить в Україні суху погоду без опадів, передає NV.

відео дня

Лише на Закарпатті та Прикарпатті 15 квітня і в західних областях 16 числа пройдуть невеликі короткочасні дощі, місцями вже можливі навіть грози.

Погода на сьогодні, 15 квітня 2025 року
Погода на сьогодні, 15 квітня 2025 року / Фото: meteo.gov.ua

З середи, 16 квітня, денна температура буде приємною та комфортною. Стовпчики термометрів піднімуться до +17...+22 градусів. У південних областях наприкінці тижня буде ще тепліше - від +18 до +24-25 градусів.

Ночі також стануть теплішими: спочатку в Україні буде +3...+8, наприклад, у ніч на 16 квітня, а наступної доби вже +5...+10.

Прогноз погоди на 16 квітня
Прогноз погоди на 16 квітня / Фото: meteo.gov.ua

Погода на Великдень

Великдень в Україні буде теплим, сухим і з проясненнями.

"Лише трохи свіжіше буде в карпатському регіоні та на узбережжі морів: удень +14...+19", - розповіла синоптик.

Наприкінці тижня дощі можливі в деяких західних областях, зокрема на Закарпатті.

Вітер дутиме з півдня та південного сходу.

"Такий відчутний, весняний, але без поривів - у межах 7-12 м/с - найближчими кількома днями, все ж таки, відчуватиметься. Але дискомфорту він не завдаватиме", - сказала Птуха.

"Насолоджуємося комфортною весняною погодою", - додала синоптик.

Погода в Києві

У столиці та області упродовж тижня буде сухо. 15-16 квітня очікується хмарність.

Нічних заморозків на Київщині вже не буде.

Вночі стовпчики термометрів покажуть +4...+6, вдень +16...+18.

У ніч на 16 квітня буде +6...+8, удень - близько +20.

З 17 квітня вночі буде ще тепліше - вже +8...+10, вдень приблизно +20, а наприкінці тижня в регіоні температура повітря підніметься до +21...+23 градуси.

Погода в Україні 17 квітня
Погода в Україні 17 квітня / Фото: meteo.gov.ua

Погода в Україні - прогнози

Як писав Главред, синоптик Наталка Діденко прогнозує, що погода в Україні на Великдень, 20 квітня, у більшості областей буде сухою та сонячною. Однак частину областей накриють дощі та грози. Зокрема, негода очікується в західних областях.

"Великдень, за попереднім прогнозом, обіцяє бути в Україні переважно сухим і сонячним із температурою повітря вночі +7...+12 градусів, вдень +18...+23 градуси, лише в західних областях 20-го квітня ймовірні дощі, місцями з грозами, та +16...+21 градус", - повідомила Діденко.

Метеоролог Ігор Кибальчич озвучив прогноз погоди на тиждень із 14 до 20 квітня. За його словами, в Україні буде тепло, місцями з дощами. Завдяки впливу малорухомого антициклону над Східною Європою, атмосферні умови в більшості регіонів будуть стабільними: опади малоймовірні, небо - малохмарне, а температура повітря впевнено зростатиме.

Інші новини:

Хто така Наталія Птуха

Наталія Птуха – випускниця кафедри метеорології та кліматології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З 2012 року працює синоптиком в Українському гідрометеорологічному центрі ДСНС України (УкрГМЦ). У 2021 виступила ініціатором створення прес-офісу даної державної установи, наразі завідувачка сектору взаємодії зі ЗМІ в УкрГМЦ. Співпрацює зі столичними та національними каналами телебачення, радіостанціями та інформаційними джерелами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Новини партнерів
Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти