РФ не може часто бити ракетами по Україні: у британській розвідці назвали причину

РФ завдала нового ракетного удару по Україні / pixabay.com, vpk.name

РФ 9 березня завдала не менше 80 дальніх ударів по об'єктах критичної інфраструктури України.

Проведення російськими окупантами масованої ракетної атаки по території України через три тижні після колишньої може пояснюватися необхідністю очікування поставок ракет від виробників.

Про це йдеться в звіті британської розвідки, опублікованій в Twitter Міністерства оборони Великобританії та Північної Ірландії.

"Інтервал між хвилями ударів, ймовірно, збільшується, тому що Росії зараз необхідно накопичити критичну масу нових ракет безпосередньо у промисловості перш ніж вона зможе завдати досить потужного удару, щоб переконливо розтрощити українську систему ППО", — йдеться у зведенні.

У британській розвідці зазначають, що РФ 9 березня завдала не менше 80 дальніх ударів по об'єктах критичної інфраструктури України з використанням крилатих ракет, ракет ППО в ролі "земля-земля", ударних безпілотників іранського виробництва, безпілотних літальних апаратів і "надзвичайно великої кількості гіперзвукових балістичних ракет повітряного базування".

"Це була перша велика хвиля дальніх ударів з 16 лютого 2023 року і, ймовірно, одна з найбільших з грудня 2022 року. Українські офіційні особи повідомили про загибель щонайменше 11 мирних жителів", — йдеться у звіті.

/ @DefenceHQ

Як відомо, 9 березня російські окупанти протягом доби здійснили пуск десяток ракет різного базування, 34 з яких були знищені і ще 8 не досягли своїх цілей.

Також ворог завдав 12 авіаційних ударів, зокрема, використав 8 безпілотних літальних апаратів типу "Шахед-136", половина яких була збита.

Військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов зазначає, що інтенсивність ракетних ударів російських окупантів і шкода від них для України неминуче падатиме, а ефективність систем ППО-зростатиме. Для пересічного українця тенденція з російськими ракетними ударами по Україні буде позитивною, каже Жданов.

Читайте більше:

Автор: Олексій Тесля
Новини заразКонтакти