"З нього почалася моя любов": Ектор Хіменес-Браво втратив друга

Ектор Хіменес-Браво зараз — кулінар розповів про велику втрату / колаж: Главред, фото: instagram.com/hectorjimenezbravo

Ектор важко переживає цю втрату.

Коротко:

Колумбійський шеф-кухар і шоумен Ектор Хіменес-Браво поділився з шанувальниками трагічною новиною. У своєму блозі в Instagram він повідомив, що помер його близький друг.

Йдеться про пса на прізвисько Чоко — першого собаку, який з'явився у кулінара. Йому було 15 років.

"Це був мій перший пес, з якого почалася взагалі моя любов до собак. Раніше в мене завжди були коти", - написав Ектор. Він також показав серію милих фото з улюбленцем.

У Ектора Хіменеса-Браво помер пес / фото: instagram.com/hectorjimenezbravo
У Ектора Хіменеса-Браво помер пес / фото: instagram.com/hectorjimenezbravo
У Ектора Хіменеса-Браво помер пес / фото: instagram.com/hectorjimenezbravo

Пізніше Хіменес-Браво опублікував більш розгорнуту історію про себе і Чоко, в якій щиро подякував улюбленцю за час, проведений разом. "Мій Чоко пішов... Мало хто знає, але до нього я завжди був "кошатником". 15 років тому все змінилося. Чоко став моїм першим собакою. Такий маленький, але з таким величезним і добрим серцем. Саме з нього почалася моя велика любов до собак. Він був дуже добрим і прожив довге, щасливе життя поруч зі мною. Дякую тобі за все, мій перший і такий особливий друже. Я ніколи тебе не забуду. Спочивай з миром, мій маленький Чоко", — написав шеф-кухар. У коментарях Ектору висловили свої співчуття та підтримку Надія Матвєєва, Раміна Есхакзай, Григорій та Христина Решетніки, Alyona Alyona, Володимир Ярославський та ін.

У Ектора Хіменеса-Браво помер пес / фото: instagram.com/hectorjimenezbravo
У Ектора Хіменеса-Браво помер пес / фото: instagram.com/hectorjimenezbravo

Любиш чутки і скандали зі світу зірок? Підпишись на телеграм-канал STARS UA.

Українські зірки шоу-бізнесу — останні новини:

Раніше Главред розповідав, що Тарас Тополя загорівся на сцені під час концерту. Фронтмен гурту Антитела, охоплений полум'ям, продовжив свій виступ.

Також відомий продюсер українських шоу Володимир Завадюк на ніжних фото показав бойфренда, з яким будує романтичні стосунки вже понад два роки.

Читайте також:

Про персону: Ектор Хіменес-Браво

Ектор Хіменес-Браво - колумбійський шеф-кухар, ресторатор, телеведучий. Особливу популярність в Україні здобув, як суддя кулінарного реаліті-шоу "МастерШеф". Творець власного кулінарного стилю "Nuevo Latino". У травні 2021 року отримав українське громадянство. Під час повномасштабної війни підтримав Україну. Займається благодійністю на користь ЗСУ та приготуванням обідів для тероборони, ЗСУ, поліції, госпіталів і нужденних.

Новини заразКонтакти