Коротко:
Режисер фільму "Сам удома-2 " Кріс Коламбус заявив, що хотів би вирізати з картини сцену з президентом США Дональдом Трампом, але боїться зробити це. Про це повідомляє The Guardian.
За словами Коламбуса, він не може прибрати з фільму сцену з Трампом, зняту понад 30 років тому, оскільки боїться депортації.
Хоча Коламбус народився і виріс у США, мешканець Сан-Франциско італійського походження сказав, що боїться, що йому "доведеться повернутися в Італію, або щось на кшталт цього", якщо він зітре камео.
"Я не можу це вирізати. Якщо я це виріжу, мене, ймовірно, вишлють із цієї країни. Мене вважатимуть непридатним для життя в Сполучених Штатах", - додав він.
Коментарі режисера прозвучали напередодні церемонії нагородження, яку він має отримати на 68-му міжнародному кінофестивалі в Сан-Франциско 26 квітня.
У 2023 році Коламбус повідомив, що Трамп з'явився в епізоді кінострічки через ультиматум, який він поставив знімальній групі. Він підкреслив, що зйомки проходили в лобі нью-йоркського готелю "Плаза", який на той час належав Трампу. Творці фільму заплатили за оренду приміщення, але політик наполіг на своїй появі в одній зі сцен, повідомляв Business Insider.
Пізніше президент США спростував цю інформацію і заявив, що його нібито благали знятися в картині. У новому інтерв'ю Коламбус ще раз підкреслив, що говорить правду.
"Я б ніколи не став благати людину, яка не є професійним актором, знятися у фільмі. Але нам потрібно було потрапити в готель", - сказав він.
Ідея прибрати Трампа з комедії "Сам удома", яка зібрала $359 млн і стала третім за касовими зборами фільмом 1992 року, вже перевірялася раніше. Прихильники політика скаржилися 2019 року, коли в монтажному варіанті фільму "Сам удома-2", показаному по канадському телебаченню, видалили це камео. Потім, на початку 2021 року, сам Маколей Калкін сказав, що він "купився" на ідею цифрового видалення Трампа з фільму.
Зауваження Коламбуса про те, що він турбується про висилку зі США, якщо він "зітре" Трампа з фільму, натякало на гучні справи про депортацію, які веде Білий дім.
Любиш чутки, плітки та скандали зі світу зірок? Підпишись на телеграм-канал STARS UA.
Раніше Главред розповідав, що після п'яти років сольної кар'єри Позитив возз'єднався з Надею Дорофєєвою на сцені. Завгородній став зірковим гостем на її концерті, і вийшов з незвичайним побажанням.
Також українська співачка Slavia вперше зізналася, чому в неї та Дзідзьо не було дітей. Пара була разом 20 років. Зараз у Ярослави Притули новий чоловік, і вона готується вперше стати матір'ю.
Читайте також:
"Сам удома" - американська різдвяна комедійна медіафраншиза, що з'явилася на хвилі успіху перших двох сімейно-комедійних фільмів серії: "Сам удома" (1990) і "Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку" (1992), повідомляє Вікіпедія. Загалом під назвою "Сам удома" вийшло шість фільмів, три комп'ютерні ігри та новелізація першого фільму.