Зюганов назвав сволотою тих, кого Гітлер спалював у печах

3 вересня 2020, 22:25
592
Політик таким чином об'єднав російських, циган, євреїв і представників інших національностей.
Зюганов
Геннадій Зюганов почав заговорюватися / nstarikov.ru

Комуністичної партії Росії Геннадій Зюганов виголосив промову, присвячену 75-річчю перемоги над Японією, в якій назвав сволотою росіян, циган, євреїв і представників інших національностей, спалених Адольфом Гітлером в печах концтаборів.

"Ми тричі прикривали хвалену Європу від ординського нашестя, і Наполеона, який розчавив її на друзки, тут його розбили під Москвою. І Гітлер, який побудував концтабори і спалював в печах всіх підряд - і росіян, і євреїв, і циган, і поляків, і всю іншу сволоту ...", - розповів лідер КПРФ, відео оприлюднено в YouTube.

Згодом на офіційному сайті комуністичної партії було опубліковано відео промови Зюганова, однак фразу "сволота" з неї вирізали.

Нагадаємо, на вулицях Херсона з'явилися білборди з привітанням від мера міста Володимира Миколаєнка для городян з річницею "проголошення Української держави" 30 червня 1941 року.

Як раніше повідомлялося, опублікований у всесвітній Мережі рекламний трейлер до нової стратегії Strategic Mind: Blitzkrieg (розробник - київська студія Starni Games) викликав великий резонанс і обурення в Росії. У відео показано закінчення Другої світової війни в жанрі "альтернативна історія" - з перемогою нацистського Третього Рейху і диктатором Адольфом Гітлером, яка приймає парад на Червоній площі в захопленій Москві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти