У Брюсселі бунти, на автомобіль короля Філіпа напали

13 січня 2021, 20:44 оновлено 13 січня 2021, 21:38
647
Заворушення в Брюсселі почалися після того, як загинув злочинець-емігрант під час арешту.
У Брюсселі бунти, на автомобіль короля Філіпа напали
У Брюсселі напали на автомобіль короля Філіпа / скріншот з відео

У середу увечері, 13 січня, у Брюсселі на автомобіль короля Філіпа напали.

Як повідомляє Telegram-канал "Мир в моменте", напад стався тому, що на вулицях Брюсселя відбувалися бунти.

За інформацією, мігранти підпалили поліцейську дільницю. Все почалося після того, як загинув злочинець-емігрант під час арешту, у суботу, 9 січня.

Як повідомляє The Brussels Times, майже 500 демонстрантів зібралися в середу біля Північного відділку поліції Брюсселя після смерті 23-річного Ібрагіма Б., який помер майже за годину після арешту в минулі вихідні.

Попри те, що влада дала дозвіл тільки на демонстрацію за участю 100 осіб, майже 500 осіб прийшли з проханням прояснити причину смерті Ібрагіма б.

Спочатку демонстрація проходила мирно, але орієнтовно о 16:00 почалися сутички, і кілька людей почали кидати каміння й петарди в поліцію, яка кілька разів застосувала водомет. Організатори демонстрації марно намагалися заспокоїти людей. Тим часом було розбито вікно поліцейської машини, а в декількох місцях виникли невеликі пожежі.

Як повідомляє видання HNL, поруч з заворушеннями раптово з'явився автомобіль короля Філіпа, який впізнають за номерним знаком 1. Автомобіль оточила поліція і захистила від демонстрантів. Автомобіль короля Філіпа прямував з його робочого місця в Брюсселі до замку Лакен. Враховуючи час, дуже велика ймовірність, що король був у машині.

У Брюсселі бунти, на автомобіль короля Філіпа напали

Про які протести йшлося раніше:

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти