Коротко:
Міністерство оборони України оприлюднило деталі підготовки громадян, які проходять військову службу в рамках експериментального проєкту «Контракт 18-24». За даними пресслужби відомства, підготовка здійснюється у кілька етапів відповідно до визначених стандартів.
Підготовка військовослужбовців проходить у три етапи:
Повний цикл навчання триває до трьох місяців.
"Участь у бойових діях без проходження всіх етапів підготовки суворо заборонена" - наголосили у Міноборони.
Навчання проводиться на базі військових частин, які мають відповідну матеріально-технічну базу, або в навчальних центрах. Підготовка відбувається у взводах по 25–30 осіб під керівництвом досвідчених інструкторів, офіцерів і сержантів бойових підрозділів.
Курс адаптації зосереджений на розвитку навичок взаємодії в малих тактичних групах в умовах бойового стресу.
Програма розроблена з урахуванням бойового досвіду ЗСУ та затверджена Генштабом.
За даними Міністерства, контракт «18-24» також активно зацікавив жінок — найбільший інтерес вони виявляють до снайперських і медичних спеціальностей.
Нагадаємо, в Україні планують залучити більше молоді до армії через однорічний контракт для осіб віком від 18 до 24 років. Контракт передбачає виплати до 2 млн грн на рік, компенсацію житла, медичне забезпечення, пільги на комунальні послуги, а також іпотеку 0% річних після служби.
Міністерство оборони України запустило 11 лютого проєкт "Контракт 18-24" для громадян віком 18-24 роки, які бажають приєднатися до Сил оборони на рік. Учасники отримають фінансову винагороду, бойову підготовку за стандартами НАТО, соціальні гарантії та можливість особистого розвитку.
Як повідомляв Главред, добровольці ЗСУ віком до 25 років, які вступили до війська до набуття чинності нових умов контракту, можуть отримати одноразову виплату в розмірі 1 млн гривень. Для цього необхідно звернутися до командирів і дізнатися алгоритм отримання цієї винагороди.
Читайте також:
Міністерство оборони України — центральний орган виконавчої влади і військового управління, у підпорядкуванні якого перебувають Збройні Сили України. Міноборони України є головним (провідним) органом у системі центральних органів виконавчої влади щодо забезпечення реалізації державної політики у сфері оборони, пише Вікіпедія.