Спеціальні загородження окупантів неподалік Кримського мосту, які покликані нібито захистити конструкції від подальших ударів надводних дронів, насправді не матимуть стратегічного впливу.
Як зазначив в ефірі телемарафону спікер ГУР Андрій Юсов, ці загородження створюються росіянами нашвидкуруч.
"Іде мова про конструкцію, яка має перешкоджати надводним дронам влучати по Кримському мосту. Конструкція, у принципі, робиться з підручних матеріалів, вона не є високотехнологічною. І зрештою, стратегічно це ні на що не вплине. Але люди бігають, суєтяться, за цим цікаво спостерігати", - цитує Юсова "Укрінформ".
Юсов іронічно зауважив, що, попри заяви про нібито захищеність Кримського мосту силами протиповітряної оборони РФ, по об'єкту вже неодноразово "прилітало".
Ці удари не просто пошкоджували конструкцію мосту, а й виводили його з експлуатації, зазначив представник розвідки.
«Це означає, що подібні ексцеси цілком логічно будуть продовжуватися і у майбутньому - до того періоду, поки українська територія не буде деокупована, а незаконні споруди, включно із цією, яку вони називають Кримським мостом, відповідно, не буде демонтовано», - заявив Юсов.
17 липня на Кримському мосту прогриміли нові вибухи. За інформацією ЗМІ, унаслідок "бахів" було пошкоджено автомобільне полотно. Окупанти тоді заявили про атаку надводних дронів, звинувативши у ній Україну.
Офіційних заяв ні від українського командування, ні від політичного керівництва щодо причетності до "бавовни" не було. Водночас у СБУ тоді зробили цікавий натяк.
Україна неодноразово наголошувала, що Кримський міст, який забезпечує південне угрупування ворога силами та засобами, як військовий об'єкт РФ і незаконна конструкція неодмінно буде знищений.
Ще у лютому 2023-го стало відомо про використання загарбниками морських дронів. Однак й Україна без відповіді не залишилась.
Канал CNN напередодні дізнався про щонайменше одну розробку таких БПА Україною та активне застосування цих "човнів" проти Чорноморського флоту.
Вас можуть зацікавити новини: