Коротко:
На популярний трамвайний маршрут №27, що з'єднує три райони Лівого берега Києва, вийшли сучасні низькопідлогові вагони українського виробництва. Про це повідомляє мер столиці Віталій Кличко у Facebook.
Місто вже запустило п'ять нових трамваїв, а ще три з'являться на лінії найближчим часом.
За словами мера, минулого року Київ закупив 8 нових пасажирських вагонів виробництва ТОВ «ТАТРА-ЮГ».
Усі вони працюватимуть на маршруті №27, який є надзвичайно важливим для сполучення Дарницького, Дніпровського та Деснянського районів.
Нові трамваї розроблені з урахуванням сучасних вимог до комфорту та безпеки:
Як повідомляв Главред, з 1 квітня 2025 року в Україні набули чинності оновлені Правила дорожнього руху, які дозволяють мотоциклам і мопедам користуватися смугами громадського транспорту.
У Києві двоповерховий автобус MAN A39 курсуватиме в тестовому режимі. Двоповерховий автобус виходить на маршрут тільки у вихідні, щоб вивчити експлуатаційні можливості для використання на маршрутах загального користування.
У Києві громадський транспорт працюватиме під час повітряних тривог. Про це повідомив голова Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.
Читайте також: