Коротко:
Шанувальник "русского мира", Путіна і війни в Україні Дмитро Харатьян, який багато разів був в Україні і знімався в багатьох фільмах і мелодрамах, з'явився на публічному заході і здивував своїм зовнішнім виглядом.
На фото, яке опублікувало російське пропагандистське видання Стархіт, путініст прийшов підтримати свого сина. До слова, раніше Харатьян заявив, що готовий сприяти тому, щоб його син йшов воювати українців.
Зазначимо, що Харатьян раніше виправдав повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Він заявив, що це "не територіальна війна у Росії з Україною", тому що "Росія - величезна частина всього світу, це не просто територія, але ще й величезна російська ідея".
Любиш чутки, плітки та скандали зі світу зірок? Підпишись на телеграм-канал STARS UA.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що російський актор Дмитро Харатьян заробляє на розпалюванні ненависті співгромадян до українського народу.
За інформацією журналістів проєкту "Гроші", за участь у пропагандистських концертах "Zа Росію", які відбувалися на площах російських міст, Харатьян отримав приблизно 2 мільйони рублів.
Пізніше він у тимчасово окупованій Макіївці він дав концерт перед медиками і бойовиками угруповання "ДНР".
Вас також може зацікавити: