
Читайте в матеріалі:
- Чому Трамп відкладає санкції
- Як у Білому домі пояснили його позицію
Президент США Дональд Трамп не виключає запровадження санкцій проти Росії, але лише у разі, якщо вважатиме це необхідним. Про це повідомила прессекретарка Білого дому Керолайн Лівітт під час брифінгу.
У відповідь на запитання журналістки щодо законопроєкту про санкції, який представив у Конгресі сенатор Ліндсі Грем, Лівітт зазначила:
"Послухайте, президент висловився з приводу своєї позиції щодо санкцій проти Росії. Він розумно залишив це як інструмент у своєму арсеналі на випадок необхідності. Але я думаю, що Сенат і всі в Капітолії поважають президента як головнокомандувача не без причини".
Вона також нагадала, що 2 червня відбувся другий раунд переговорів між Україною і Росією, який, за її словами, був ініційований американським президентом.

"Таким чином, він готовий застосувати санкції, якщо це буде необхідно. Сенат і Капітолій розуміють, що президент є головнокомандувачем і керує зовнішньою політикою Сполучених Штатів, як і належить", — додала Лівітт.
Санкції проти Росії - що відомо
Як повідомляв Главред, сенатор-республіканець Чак Грасслі закликав президента США Дональда Трампа відреагувати на масовані повітряні атаки Росії проти України і ввести санкції проти РФ.
Президент США Дональд Трамп також не відкидає можливість запровадження нових тарифів проти країни-агресора Росії як засіб тиску для досягнення миру.
Крім того, у Конгресі США зростає підтримка ідеї введення чергових жорстких санкцій проти Росії. На підтримку цього висловився спікер Палати представників Майк Джонсон, який півтора року тому блокував виділення нової військової допомоги Україні.
Читайте також:
- "Співчуття" від США і розмова про Стамбул: що Рубіо сказав Лаврову під час дзвінка
- "Це наступ на Україну на двох фронтах": екс-дипломат РФ описав цілі Путіна у Стамбулі
- "Трамп став посміховиськом": через Путіна президент США опинився у глухому куті
Хто така Керолайн Левітт?
Керолайн Левітт (нар. 24 серпня 1997) — американська політична радниця і політикиня, прессекретарка Білого дому з січня 2025 року в адміністрації Дональда Трампа, пише Вікіпедія. Левітт стала наймолодшим прессекретарем Білого дому в історії США. Перед призначенням на цю посаду була прессекретаркою президентської кампанії Дональда Трампа у 2024 році.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред