Стало відомо, хто може повернути собі ЄСВ за 2020 рік

15 грудня 2020, 14:14
115
В Україні стартувала ще одна програма компенсації для бізнесу через локдаун 2021.
ЄСВ ФОП 2020 - Кому в Україні дозволили повернути собі податок
ЄСВ ФОП 2020 - Кому в Україні дозволили повернути собі податок / УНІАН

Підприємці України зможуть повернути собі єдиний соціальний внесок (ЄСВ), сплачений за 2020 рік. У Мінекономіки пояснили, хто зможе скористатися такою компенсацією.

Як повідомляє прес-служба Мінекономіки, одноразову компенсацію за ЄСВ отримають лише юридичні особи, які, за правилами локдауну, з 8 по 24 січня 2021 року зобов'язані призупинити свою роботу.

При цьому на відшкодування мають право лише ті компанії, у яких станом на 10 грудня 2020 року (дата набрання чинності закону про локдаун) немає заборгованості зі сплати ЄСВ.

Розмір одноразової компенсації індивідуальний. Він розраховується як середнє значення ЄСВ, що сплачений за останні десять місяців.

Щоб отримати допомогу, бізнесменам потрібно подати до своєї податкової служби (де вони стоять на обліку) заяву в електронній формі, використовуючи засоби кваліфікаційного електронного підпису. Зробити це треба до 21 грудня.

Масові протести ФОПів: що відомо

  • 15 дека в Києві проходить нова масштабна акція протесту руху SaveФОП. Підприємці зібралися під стінами Ради. Вони вимагають дозволити їм працювати під час локдауна в Україні, що намічений на період з 8 по 24 січня 2021 року.
  • 4 грудня Рада прийняла закон про допомогу під час карантину: ФОПам виплатять по 8 тисяч. Була схвалена допомога шляхом виплати одноразової матеріальної допомоги найманим працівникам та фізособам-підприємцям.
  • Виплати стартували з 14 грудня. У перший же день в роботі порталу "Дія", через який подають заявку на виплату, виникли збої через рекордну активність користувачів.

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти