Які країни найшвидше відійдуть від коронакризи - Bloomberg

Аналітики авторитетного західного інформаційного агентства Bloomberg переконані - частина держав світу відійде від коронакризи досить швидко.
Коронакризис
Які країни швидше за всіх відійдуть від коронакризису / Reuters

У 2021 році світова економіка буде швидко відновлюватися після кризи, яка викликаний пандемією коронавірусу COVID-19. Але локально деякі країни будуть відновлюватися набагато швидше за інших, повідомляють аналітики агентства Bloomberg.

За їхнім прогнозом, після пандемії коронавірусу найшвидше в світі відновляться американська і китайська економіка. Фахівці кажуть, що в США і Китаї вже зараз спостерігаються швидкі темпи вакцинації плюс уряди обох країн дотримуються жорсткої монетарної політики.

Експерти припускають, що відновлення світової економіки буде йти рекордними темпами і її зростання складе рекордні за більш ніж 50 років (в середньому 6,9%)

відео дня

"Вакцини поки доступні не всім і не скрізь. Занадто багато людей продовжують стикатися з втратою робочих місць і зростанням бідності. Занадто багато країн відстають", - заявила керівник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва.

читайте такожКоронакризис розірве ЄС, причому вже наступного року - астролог

Коронакриза - що було раніше:

  • Через економічну кризу, яка була спровокований епідемією коронавірусу Covid-19 і карантином, в Україні очікується різке падіння рівня народжуваності.
  • Про це розповіла Ірина Курило - завідувачка відділом проблем якості демографічних процесів Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України.
  • На її думку люди відкладають народження дітей не стільки через карантин, скільки через економічну кризу, яка була викликана пандемією коронавірусу.
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти