Головне:
Президент США Дональд Трамп заявив, що веде «хороші» переговори з президентом України Володимиром Зеленським і з диктатором РФ Володимиром Путіним.
Як він підкреслив в інтерв'ю Fox News, США «працюють над ситуацією з Росією, Росією та Україною».
"Я дійсно спілкуюся з ним (Путіним, – ред.), і я дійсно спілкуюся з президентом Зеленським, і це хороші розмови", – сказав президент США, а також висловив надію, що війну вдасться врегулювати.
При цьому Трамп повторив свою заяву про «ненависть між Путіним і Зеленським».
"Ненависть між президентом Путіним і президентом Зеленським – це смішно. Це божевілля. А ненависть – це погана річ. Ненависть – це погана річ, коли ти намагаєшся щось вирішити, але це трапиться", – додав він.
Раніше Главред писав про те, чому Трампа перестають сприймати серйозно. Зараз Трамп, рейтинг якого стрімко падає, більше за інших зацікавлений у якнайшвидшому закінченні вкрай непопулярної в США війни.
Нагадаємо, раніше ЗМІ розкрили ім'я ймовірного господаря Білого дому. Названо кандидатуру ймовірного претендента на висунення від Республіканської партії на виборах президента у 2028 році.
Раніше повідомлялося, що Трамп накинувся на принца Гаррі за візит до Києва. Президент США Дональд Трамп заявив, що герцог Сассекський «не висловлював думку Великої Британії», коли закликав США проявити «лідерство» у питанні України.
Інші новини:
Fox News Channel — американський консервативний інформаційний канал, який вперше вийшов в ефір 7 жовтня 1996 року. Він є основним інформаційним каналом США. Про це повідомляє Вікіпедія. Канал рекламує себе як той, що нейтрально висвітлює події. Однак, канал дотримується консервативної орієнтації, близький до Республіканської партії США