Російський літак випадково скинув ракету X-59 на Бєлгородську область країни-агресорки Росії.
Інцидент трапився 19 квітня, повідомляють російські пабліки. Ракета приземлилася за 2 кілометри від села Красне. Вона впала у полі, і російські окупанти знищували її на місці.
Зазначається, нібито боєприпас зійшов "нештатно" на відстані 92 кілометрів від кордону з Україною. Загарбники знищували ракету в полі, де вона впала. Руйнувань і постраждалих внаслідок цього немає.
Це вже не вперше з російських літаків падають ракети та інші боєприпаси на територію РФ. Так, у березні та квітні цього року на території Росії або на окупованих територіях з повітряних суден окупантів впало понад 20 авіабомб.
Російська влада зазвичай приховує такі інциденти. У ті рідкісні моменти, коли влада РФ все ж визнає падіння боєприпасів на території Росії або окупованих територіях, вони це описують як "нештатний схід боєприпасів". Точна причина, чому стаються такі випадки, невідома.
Х-59 – радянська і російська високоточна авіаційна ракета класу "повітря-поверхня" середнього радіусу дії. Призначена для ураження важливих наземних та надводних об'єктів, прикритих ППО, що візуально виявляються оператором у будь-який час вдень у простих метеоумовах, а також різновиди для вседобового та протикорабельного застосування, пише Вікіпедія.
Раніше повідомлялося, що СБУ уразила російську РЛС, яка контролювала небо на 700 км вглиб України. Удар по станції був завданий за допомогою семи дронів-камікадзе літакового типу. Ураження цієї радіолокаційної станції допоможе нашим військам вести розвідку, запускати дрони і якісніше використовувати армійську авіацію на цій ділянці.
Також повідомлялося, що ГУР вдарило по заводу в Татарстані, на якому РФ робить ТУ-22М, з яких б'є по Україні. Безпілотники військової розвідки України вдарили по авіаційному заводу імені Горбунова в Казані, Татарстані – вибухи на об'єкті прогриміли вранці, 17 квітня.
20 квітня Росію вночі масовано атакували дрони – були вибухи і пожежі у 8 областях. Внаслідок атаки, зокрема, була пошкоджена енергетична інфраструктура країни-агресорки РФ.
Читайте також: