"БПЛА літають, все розносять": в росіян в Туапсе істерика через українські атаки

У росіянки здали нерви через атаку українських дронів на РФ / Колаж: Главред, фото: скріншоти з відео

Росіян лякає ефективна робота українських військових.

Головне:

Сьогодні, 20 квітня, дрони атакували Туапсе, внаслідок чого у резервуарному парку місцевого НПЗ спалахнула масштабна пожежа. Схоже, ця атака неабияк злякала росіян, які живуть у місті.

Про це свідчить емоційне відео росіянки, яке опублікував у Telegram офіцер Сил оборони Андрій Коваленко. Вона розповіла, що хотіла жити з дитиною на морі, але зараз воно у мазуті. Водночас над Туапсе постійно літають дрони і руйнують все.

Скріншот з телеграм-каналу Андрія Коваленка

"[Що, нецензурно - Главред] тут взагалі робити? БПЛА ці [кляті, нецензурно - Главред] літають, все розносять, не знаєш чи будеш, [чорт забирай, нецензурно - Главред], живий взагалі, чи прокинешся ти живими чи ні, і твоя дитина", - сказала вона.

НПЗ в Росії / Інфографіка: Главред

Жінка додала, що не розуміє, навіщо взагалі жити в Туапсе тепер, а єдиною перевагою міста, на її думку, є тепло. Але, судячи з емоцій росіянки, ця перевага тепер не перекриває мінуси життя в Туапсе.

Відео наслідків атаки на Туапсе дивіться в нашому Telegram-каналі за посиланням.

Удари вглиб Росії - останні новини

Нагадаємо, Главред писав, що 19 квітня було уражено підприємство оборонно-промислового комплексу окупантів "Атлант Аеро". Воно розташоване в Таганрозі Ростовської області РФ.

Раніше повідомлялося, що у ніч на 17 квітня невідомі дрони атакували Ленінградську область РФ. Тоді росавіація була змушена оголосити про обмеження роботи ленінградського аеропорту "Пулково".

Напередодні стало відомо, що в місті Валуйки Бєлгородської області РФ дрони уразили склади паливно-мастильних матеріалів та логістику окупаційної армії РФ.

Читайте також:

Про персону: Андрій Коваленко

Андрій Коваленко є лейтенантом Сил оборони України, у грудні 2023 року відряджений на посаду заступника керівника ЦПД. У січні 2024 року був призначений керівником Центру протидії дезінформації Ради національної безпеки і оборони України.

За словами нового очільника, Центр займатиме проактивну позицію щодо захисту інтересів держави, зокрема в інформаційному просторі. ЦПД протистоятиме потугам росіян, ФСБ, ГРУ і СЗР РФ, які намагаються впливати на настрої українського суспільства та поширювати фейки про Україну за кордоном.

«Ми хочемо сформувати навколо Центру потужне ком’юніті, яке зацікавлене в захисті нашої країни, і закликаємо лідерів думок працювати разом для того, щоб протидіяти російським ІПсО», – наголосив Андрій Коваленко.

Новини заразКонтакти