У ВООЗ попередили про небезпеку Covid-19 для молодих і здорових

Фахівці відзначають, що пандемія спровокувала велику вразливість.

коронавірус
Коронавірус виявився небезпечним для молодих / Фото pixabay.com

У Всесвітній організації здоров'я попередили за результатами останніх досліджень, що останнім часом Covid-19 став небезпечний для молоді і людей, які ведуть здоровий спосіб життя.

Як стверджує представник ВООЗ Маргарет Харріс, серед пацієнтів з важкими формами зустрічається чимало молодих і здорових.

"В даний час ми спостерігаємо приріст хворих більш молодого віку і відзначаємо, що симптоматика і перебіг хвороби для них є досить серйозною. Зокрема, ми знаємо, що серед хворих є люди з потенційно хорошим здоров'ям, наприклад, спортсмени і люди, які ведуть здоровий спосіб життя", - сказала Харріс.

За словами фахівця, вірус зазнав серйозних мутацій, тому його поширення стало настільки широким, що уразливими стали навіть люди з сильним імунітетом.

читайте такожКомаровський сказав, що буде робити при зараженні коронавірусомХарріс зазначила, що головний симптом коронавірусної інфекції – це підвищена температура. Вона зустрічається у дев'яти з десяти хворих.

"Люди розповідають, що прокидаються посеред ночі в помутнінні, вони відчувають себе жахливо, не розуміють, що відбувається. У них дуже висока температура, а потім раптово вони відчувають холод і тремтіння. Найбільш явний симптом - це лихоманка і температура понад 38 градусів, яка спостерігається більш ніж у 90% хворих", - розповіла представник ВООЗ.

Як раніше повідомлялося, смертоносний китайський вірус трохи втратив інтерес до Іспанії і перекинув всі свої сили на країну безмежних можливостей і процвітання. Сполучені Штати за минулу добу втратили 1480 громадян – стільки людей загинули через ускладнення, викликані уханьською заразою Ковід-19.

Нагадаємо, коронавірус здатний поширюватися через дихання і жити в повітрі годинами.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти