Шмигаль з міністрами прийшов на засідання Кабміну у футболках збірної України

30 червня 2021, 15:51
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль і міністри уряду країни вирішили взяти участь в галас з приводу вчорашньої перемоги збірної України над Швецією.
Збірна, Шмигаль
Засідання Кабміну / t.me/Denys_Smyhal

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль відкрив засідання Уряду 30 Червня у футболці збірної України, випущеної спеціально до матчу зі Швецією (з прапорами обох країн). Фото і відео він опублікував у своєму каналі в месенджері Telegram.

Шмигаль одягнувся у футболку з номером 7, під яким грає капітан збірної Андрій Ярмоленко.

Засідання Кабміну вперше за довгий час пройшло в очному форматі і всі міністри теж прийшли у футболках збірної України

"Вчора був неймовірний матч на Євро-2020, такі речі мотивують і об'єднують країну. Спасибі нашій збірній, вітаю вас!",- сказав Шмигаль.

Нагадаємо, раніше збірна України з футболу вперше в історії пробилася до чвертьфіналу чемпіонату Європи;

Команда Андрія Шевченка на останніх хвилинах додаткового часу вирвала перемогу над Швецією з рахунком 2:1. За "жовто-синіх" відзначилися Олександр Зінченко та Артем Довбик;

В 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футболу українські футболісти зустрінуться з командою Англії, яка напередодні на стадіоні Уемблі здолала Німеччину (2: 0);

Матч Україна-Англія відбудеться в суботу, 3 липня. Старт-о 22: 00.