За два місяці карантину в Україні з'явилася армія безробітних

13 травня 2020, 14:17 оновлено 13 травня 2020, 14:27
91
Очільник Кабміну розповів, що до кінця 2020 року в Україні очікується зростання безробіття до 9,4%.
карантин в Україні
За час карантину в Україні зросло число безробітних / УНІАН

Карантин в Україні через коронавірус триває уже два місяці. За цей час в країні катастрофічно зросло безробіття.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що з березня роботу втратили 197 тисяч жителів України. А всього в країні півмільйона людей офіційно ніде не працюють.

"З 12 березня офіційно зареєстрованих безробітних, які зареєструвалися - 197 тисяч. Загальна кількість зареєстрованих осіб, які отримали статус безробітного, станом на 12 травня - 486 тисяч 764 особи. Але практично щотижня це число зростає", - заявив Шмигаль під час години запитань до уряду у Верховній Раді в середу, 13 травня.

Також очільник Кабміну розповів, що до кінця 2020 року в Україні очікується зростання безробіття до 9,4%.

"Звичайно, коронакриза негативно вплинула на ринок праці. Ми повинні реагувати. Тільки з початку дії карантину майже 200 тисяч осіб отримали статус безробітного. За нашими прогнозами, цього року очікується різке зростання безробітних до 9,4%. У 2019-му році ця цифра становила 8,2%", - додав він.

читайте такожКарантин в Україні продовжать після 22 травня - ШмигальНагадаємо, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що поки не винайдуть ліки від коронавірусу, карантин в Україні не скасовуватимуть.

"Чиновнику не дуже легко приймати рішення щодо десятків тисяч людських життів, тому пропоную на цих питаннях не спекулювати політично, а чітко підходити до дотримання карантину. Інших діючих механізмів у світі немає. Поки не винайдуть ліки, ми змушені заходити і виходити в карантин за відповідними правилами", - сказав Шмигаль.

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти