Кожна господиня знає, що найпростіше мити газову плиту відразу після забруднення. Однак у реальності не завжди вдається впоратися із завданням вчасно, і тоді доводиться боротися із застарілими залишками жиру і нагаром.
Завдяки дуже простому і дешевому засобу питання, такі як "як очистити плиту від старого жиру і нагару?" і "чим найкраще відмити газову плиту?", стають більше не актуальними.
Для очищення газової плити вам знадобляться прості компоненти, які, ймовірно, вже є на вашій кухні. Засіб для миття посуду, сода й оцет - це все, що вам потрібно. Змішайте їх у рівних пропорціях, щоб отримати потужний засіб, який підійде для емальованих поверхонь, нержавіючої сталі або склокераміки, радять на порталі На пенсії.
Нанесіть суміш на забруднені ділянки, залиште на 5 хвилин, потім акуратно потріть губкою. Складні забруднення легко зійдуть, а після промивання чистою водою і висушування поверхня плити виглядатиме як нова.
Інформаційний портал, на базі популярного друкованого видання - газети "На пенсії". Доступною мовою висвітлюємо питання пенсії, пенсійного забезпечення, пільг, субсидій в Україні, а також про життя пенсіонерів, повідомляє "На пенсії".
Забруднені конфорки потребують особливої уваги. Розведіть підготовлений засіб у воді та замочіть у ньому конфорки. Поки ви працюєте з поверхнею плити, нагар і жир на конфорках почнуть розчинятися. Для видалення залишків використовуйте губку і соду, після чого промийте конфорки водою і протріть насухо.
Решітки на газовій плиті - одне з найскладніших місць для очищення. Їхня форма не дає змоги повністю занурити в засіб для чищення, але є чудовий спосіб, як впоратися з цим завданням:
Змішайте 300 мл оцту, 50 мл мийного засобу і 200 мл води.
Отриману суміш розпиліть на решітки з пульверизатора, потім помістіть їх у щільний сміттєвий пакет і залиште на 1 годину.
Для складних забруднень може знадобитися більше часу, а якщо нагар дуже сильний, залиште решітки в пакеті на ніч.
Після такої обробки бруд легко відмиється, і решітка матиме вигляд як нова.
Вам може бути цікаво: