Чому в Англії два крани для води, а не змішувач

Чому в Англії два крани, а не змішувач / Фото: скріншот YouTube

Крім того, у Великій Британії відсутнє центральне опалення в тому вигляді, як ми звикли його бачити.

Усі ми звикли до змішувача над раковиною, який вмикає гарячу і холодну воду, але ті, хто був в Англії або дивився британські фільми, звертав увагу, що в англійців встановлені два окремі крани.

До речі, раніше Главред писав, чому чоловіки в Індії носять по двоє трусів.

Чому в англійців два окремі крани для води?

Відповідь на це питання криється у звичках британців. Раніше в їхні будинки гаряча і холодна вода подавалася окремо.

"Холодна вода подавалася через основну магістраль і була придатна для пиття. А гаряча вода надходила з місцевого резервуара, який часто розташовувався на горищі будинку. Це створювало різний напір води, тобто якщо, скажімо, були б встановлені невідповідні крани або вентилі, то тоді один потік води міг піти через хрестовину в інший кран", - пояснив Кевін Веллман, директор Акредитованого інституту слюсарно-інженерного обладнання.

Хто такий Кевін Веллман?

Кевін Веллман - генеральний директор провідного дипломованого органу, що представляє сантехнічну та опалювальну промисловість. Крім того, він є заступником голови Всесвітньої ради сантехніків та одним із засновників і чинних членів схеми затверджених підрядників WaterSafe.

Чому в Англії не ставлять змішувачі?

Крім того, у Великій Британії відсутнє центральне опалення в тому вигляді, як ми звикли його бачити. Замість цього використовуються газові колонки в кожному будинку. Раніше це були металеві цистерни, які виконували функцію бойлера.

Однак через змішання гарячої та холодної води, стінки цистерн піддавалися окисленню та корозії, що робило воду непридатною для використання.

Цікаво, що існує закон, який забороняє змішувати гарячу і холодну воду. Цей закон діє і донині. Саме з цієї причини англійцям заборонено встановлювати змішувачі для ванної, умивальника або раковини.

Вам може бути цікаво:

Новини заразКонтакти