StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникСвята

День Конституції України 2022: коли відзначаємо і чи буде вихідний

Основний закон країни був прийнятий 315 голосами народних депутатів.

День Конституції України 2022 як відпочиваємо
День Конституції України 2022 / depositphotos.com/

День Конституції України - державне свято, яке щорічно відзначається 28 червня.

Про те, які професійні, державні та міжнародні свята відзначають в першому місяці літа, читайте в матеріалі: Свята в червні 2022 в Україні: День захисту дітей, День Конституції, Трійця - важливі дати.

День Конституції України як державне свято було встановлено на честь прийняття головного документа країни 28 червня 1996 року. Після майже доби безперервної роботи 315 народних депутатів проголосували за прийняття основного Закону України. Разом з цим до сесійної зали було внесено прапор України та прозвучав гімн.

Конституція закріпила правові засади незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Таким чином, держава стала останньою з країн пострадянського простору, яка прийняла Конституцію, після проголошення незалежності.

День Конституції 2022 - як відпочиваємо

День Конституції України - державне свято, яке відзначається 28 червня. У 2022 році цей день випадає на вівторок. Цього року, у зв'язку з продовженням воєнного стану до 23 серпня, додаткового вихідного не буде. Воєнний стан скасовує дію статті 73 КЗпП про святкові та неробочі дні.

Привітання, картинки та листівки з Днем Конституції України

Вітаю з Днем Конституції України і від щирого серця бажаю завжди пишатися своєю країною і пам'ятати про свої права, поважати будь-який закон і вірно розуміти трактування будь-якого правила. Нехай Конституція забезпечує повноцінне життя і дає можливість самореалізації в цьому житті.

День Конституції України 2022
День Конституції України 2022

***

Прийняття народом свого найголовнішого Закону знаменує народження вільної держави. Так нехай ця дата в календарі не стане для нас порожнім звуком і кожен з громадян з гідністю зможе сказати, що ми дійсно маємо ту країну, яку ми заслуговуємо, і ті закони, які прийняли самі. Нехай Київ залишиться незалежним і могутнім. Нехай на жовтих полях встигає урожай радості, а блакитне небо ніколи не сховають ні дим, ні хмари гніву. Зі святом нас, українці, з Днем Конституції.

День Конституції України 2022
День Конституції 2022

***

З Днем Конституції України, роки і роки тому наша країна повстала з попелу і знову стала вільною. Відзначимо ж це свято сьогодні, Конституцію, що була написана українцями для українців. Нехай же полум'я гордості за нашу державу яскраво сяє в серці кожного, освячуючи нам шлях у світле майбутнє.

День Конституції України 2022
День Конституції України 2022

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти