У зоні ризику – жінки і діти: що готує календар магнітних бур на листопад 2020

Магнітні бурі в листопаді 2020 - як пережити найстрашніші дні / 1zoom.ru

Прогноз магнітних бур на листопад 2020 малює досить похмуру картину: магнітні бурі в листопаді 2020 будуть частими і затяжними явищами.

Магнітні бурі в листопаді 2020 небезпечні в першу чергу своєю тривалістю.

Геомагнітні коливання Сонця впливають як на судини, так і на психіку людини. І чим довше такий вплив, тим більше вимотаною і роздратованою стає людина.

Магнітні бурі - часта причина головного болю, безсоння, нервозності без явної на те причини. Тому так важливо дотримуватися балансу між фізичним навантаженням і відпочинком у періоди магнітних бур. Не навантажувати організм важкою їжею, не піддавати себе зайвим стресам. Більше гуляти, вчасно лягати спати і приймати ліки для нормалізації тиску – якщо в тому є необхідність.

Листопад буде періодом майже аномальної активності Сонця. І до цього варто підготуватися заздалегідь.

Читайте такожМагнітна буря з 21 листопада натисне на небезпечні точки: що робити

Коли проходять магнітні бурі в листопаді 2020

Листопад відразу ж почнеться з геомагнітних збурень.

⇒ Магнітні бурі 1-10 листопада 2020 - це потужна і дуже тривала атака на людський організм. У першу чергу в зоні ризику знаходяться вагітні жінки і діти. Найчастіше люди будуть скаржитися на втрату працездатності, підвищену збудливість і загальну слабкість (особливо наприкінці декади). Тому варто заздалегідь спланувати графік справ і скорегувати свій раціон із урахуванням цієї інформації.

⇒ Магнітна буря 11 листопада 2020 - вона буде середньої сили. На головний біль і загальний дискомфорт будуть скаржитися, в основному, лише метеозалежні люди.

⇒ Магнітні бурі 15-20 листопада 2020 - їхній пік припаде на 18 листопада. Саме в цей день мігрені, почуття втоми і дратівливості досягнуть свого апогею.

⇒ Магнітні бурі 20-25 листопада 2020 - метеоудар середньої сили. Він більше торкнеться психіки, ніж фізичного здоров'я. Однак через цю бурю вірогідні безсоння, загострення почуття тривоги і безпричинного страху. Варто заздалегідь налаштуватися на позитивний лад, а до раціону ввести заспокійливі чаї та відвари з трав (з ромашки, м'яти, лаванди, меліси).

Читайте такожСпіймати удачу на хвіст з начосом: календар стрижок на листопад 2020

Підвищений тиск: симптоми і що робити, якщо у людини високий тиск

Читайте такожМісячний календар садівника-городника на листопад: що треба встигнути

Автор: Діана Бель
Новини заразКонтакти