У Росії озвучили приблизну ціну на путінську вакцину від COVID-19

Розробники препарату Супутник V опублікували відповідний твіт.
Вакцина
У Росії озвучили приблизну ціну на путінську вакцину від COVID - 19 / Reuters

Ціни на російську вакцину від коронавірусу Супутник V будуть набагато нижчими, аніж ціни на ін'єкції західними вакцинами Pfizer і Moderna.

Про це повідомили розробники препарату на своїй сторінці у сервісі мікроблогів Twitter у неділю, 22 листопада нинішнього року. "Оголошені ціни в $19,5 за дозу вакцини Pfizer і $25-37 за дозу вакцини Moderna насправді означають, що ціни складуть $39 і $50-74 на людину. Одній людині потрібно дві дози вакцин Pfizer, "Супутник V" і Moderna. Ціна на Sputnik V буде набагато нижче", - йдеться в тексті.

Крім того, представники російського Фонду прямих інвестицій уточнили, що точна ціна російської вакцини Супутник V буде оголошена наступного тижня.

відео дня

читайте такожСтепанов розкрив нові плани МОЗ щодо вакцини від COVID-19

Вакцина від COVID-19 новини - що було раніше:

  • Міністр охорони Здоров'я України Максим Степанов заявив, що Київ отримає препарат проти коронавірусної інфекції вже в першому кварталі 2021 року.
  • Україна повинна отримати вакцину кількома траншами. Перший транш складе приблизно 1 мільйон 200 тисяч доз. Партія препарату піде на вакцинацію працівників медичної сфери.
  • Міністр уточнив, що також в першу чергу будуть вакцинувати людей з супутніми захворюваннями та літніх людей.
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти